JÕULUNÄDALA ARMUHOROSKOOP 19.12-25.12

JÕULUNÄDALA ARMUHOROSKOOP 19.12-25.12

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad! JÄÄR (20. märts – 19. aprill)
Sel nädalal oled võitnud kosmilise jackpoti! See saab jäära jaoks olema uskumatu nädal korraldada esimene kohting oma silmarõõmuga. Vestlus saab olema lõbus ja romantiline ning su süda on uutele võimalustele valla! SÕNN (20. aprill – 21. mai)
Kui oled hiljuti uue kaaslase leidnud ja mõtled, millal oleks õige aeg teda oma perele tutvustada, siis sul veab! Selle aja jooksul kiindub su pere ükskõik kellesse, keda enda kaasana neile tutvustad. Jõuludel on loomulikul inimesed ka eriti avatud suhtlemisele. Teine võimalus on, et hakkate kallima tegema plaane kokku kolimiseks. Kui te juba elate koos, võiksite plaani võtta muutused kodu edendamisks või remondiks. KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Romantilisus on sel nädalal lihtne tulema. Sõnad, mida oma kallimale lausud, peidavad endas jõudu, mis sulatavad ta südame. Avastad, et järgnevatel nädalal on su prioriteediks koos armsamaga lõbutseda, seega oota lähiajal romantilisi kohtinguõhtuid ja lõbusaid hetki koos. Kui sul on mingi tähtis otsus teha, siis tegele sellega peale teisipäeva, sest siis sujuvad asjad lihtsamalt. VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Sel nädalal viib su kallim su tuju lausa lakke! Kui su enesekindlus on kannatada saanud, siis nüüd on aeg muutusteks. Sinu partner tuletab sulle meelde, kui eriline ja imeline sa oled ning parim osa sellest on, et need ei ole lihtsalt sõnad – ta võib anda sulle abikäe oma oskuste ja annete rakendamiseks, et sind saavutaks vaid edu.  LÕVI (23. juuli – 22. august)
Ole valmis romantilisteks seiklusteks! Oled hetkel uskumatult vastupandamatu. Kui oled vallaline, on üsna võimalik, et sa köidad lausa mitme inimese tähelepanu. Kui oled suhtes, ei suuda su kallim oma silmi sinult pöörata – oled jõulupidude staar! NEITSI (23. august – 22. september)
Sel nädalal võid sa hakata mõtlema oma hirmule armastuse suhtes ning kuidas seda kaotada. Kui su süda on hiljuti murtud, leiad sa nüüd endas jõu, et avada end uuele armastusele. Enne kui end igaveseks lukustad, on praegu ideaalne aeg läbi töötada lahendamata südamevalud näiteks terapeudi juures. Jõuad tänu tähtede seisule läbimurreteni augusti alguseni ning need valmistavad sind ette romantilisemateks aegadeks. KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Sellest teisipäevast kuni augusti alguseni on sinu armuelu võtmeks sinu sotsiaalelu. Sõpradel on su armuelule suur mõju, kui oled vallaline. On võimalus, et mõni sõber pakub sulle võimalust kohtama minna kellegi toredaga või aitavad su semud sul valida mitme kandidaadi vahel, mis osutub raskeks. On aga võimalik, et sul tekib armusuhe hoopis ühe su sõbraga. SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Sinu armuelu parim osa sel nädalal on, et su partner soovib sind väga teistele heast küljest näidata. On võimalus, et sinu kallim jätab kellelegi tähtsale sinust nii hea mulje, et tal on võimatu sind ignoreerida. Oled tähelepanu keskpunktis, sest sinu armsam teeb selleks kõik. Ära jäta seda võimalust kasutamata, sest juhtuda võib midagi uskumatut – lausa jõuluime! AMBUR (23. november – 21. detsember)
Kui oled vallaline, hoia silma peal uutel põnevatel inimestel, kes sinu ellu peale teisipäeva tulevad. Kui oled hetkel ülikooli kraadi saamas, on hea võimalus, et kohtad kedagi loengutes. On ka võimalus, et hoopis keegi sinu õppejõududest avaldab sulle oma tundeid. Võimalik on ka see, et kohtad kedagi, kes on pärit teisest kultuurist või riigist. Ole valmis põnevuseks! KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Rahaasjadega hakkab peale teisipäeva sinul ja sinu partneril paremini minema. Selle kuu lõpuni on teil võimalus kasu saada uskumatutel viisidel. Võite koos kallimaga avastada, et koos tehtud investeering hakkab end ära tasuma. On võimalik, et sinu partner saab uudiseid suure palgatõusu kohta või teenid hoopis sina boonuse või päranduse, mis teie elud kindlustab. VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Peale teisipäeva valitseb sinu armuelus harmoonia kuni kuu lõpuni. Näed oma kallima häid omadusi uues valguses. Sa leiad oma kallimas uusi külgi, mis panevad sind teda veel enam hindama ning tänu sellele on tema poolt oodata suuri vastuteeneid. Kui oled hiljuti kellegagi romantilisesse suhtesse astunud, olete nüüd arvatavasti valmis end rohkem pühendama. KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Hoia silma peal energial, mida saad kelleltki, kellega koos töötad, sest on võimalik, et tal on tekkinud sinu vastu romantilised tunded, mida ta on varjanud. Peale teisipäeva võib ta leida endas julguse ja sind välja kutsuda. On ka võimalus, et kohtad atraktiivset ja laia silmaringiga inimest kohalikus jõusaalis.

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

JÄÄR (20. märts – 19. aprill)
Sel nädalal oled võitnud kosmilise jackpot‘i! See saab Jäära jaoks olema uskumatu nädal korraldada esimene kohting oma silmarõõmuga. Vestlus saab olema lõbus ja romantiline ning su süda on uutele võimalustele valla!

SÕNN (20. aprill – 21. mai)
Kui oled hiljuti uue kaaslase leidnud ja mõtled, millal oleks õige aeg teda oma perele tutvustada, siis sul veab! Selle aja jooksul kiindub su pere ükskõik kellesse, keda enda kaasana neile tutvustad. Teine võimalus on, et hakkate kallimaga tegema plaane kokku kolimiseks. Kui te juba elate koos, võiksite plaani võtta muutused kodu edendamiseks või remondiks.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Romantilisus on sel nädalal lihtne tulema. Sõnad, mida oma kallimale lausud, peidavad endas jõudu, mis sulatavad ta südame. Avastad, et järgnevatel nädalatel on su prioriteediks koos armsamaga lõbutseda, seega ootad lähiajal romantilisi kohtinguõhtuid ja lõbusaid hetki koos. Kui sul on mingi tähtis otsus teha, siis tegele sellega peale teisipäeva, sest siis sujuvad asjad lihtsamalt.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Sel nädalal viib su kallim su tuju lausa lakke! Kui su enesekindlus on kannatada saanud, siis nüüd on aeg muutusteks. Sinu partner tuletab sulle meelde kui eriline ja imeline sa oled ning parim osa sellest on, et need ei ole lihtsalt sõnad – ta võib anda sulle abikäe oma oskuste ja annete rakendamiseks, et sind saavutaks vaid edu.

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Ole valmis romantilisteks seiklusteks! Oled hetkel uskumatult vastupandamatu. Kui oled vallaline, on üsna võimalik, et sa köidad lausa mitme inimese tähelepanu. Kui oled suhtes, ei suuda su kallim oma silmi sinult pöörata!

NEITSI (23. august – 22. september)
Sel nädalal võid sa hakata mõtlema oma hirmule armastuse suhtes ning kuidas seda kaotada. Kui su süda on hiljuti murtud, leiad sa nüüd endas jõu, et avada end uuele armastusele. Enne kui end igaveseks lukustad, on praegu ideaalne aeg läbi töötada lahendamata südamevalu näiteks terapeudi juures. Jõuad tänu tähtede seisule läbimurreteni ning need valmistavad sind ette romantilisemateks aegadeks.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Sellest teisipäevast kuni augusti alguseni on sinu armuelu võtmeks sinu sotsiaalelu. Sõpradel on su armuelule suur mõju, kui oled vallaline. On võimalus, et mõni sõber pakub sulle võimalust kohtama minna kellegi toredaga või aitavad su semud sul valida mitme kandidaadi vahel, mis osutub raskeks. On aga võimalik, et sul tekib armusuhe hoopis ühe su sõbraga.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Sinu armuelu parim osa sel nädalal on, et su partner soovib sind väga teistele heast küljest näidata. On võimalus, et sinu kallim jätab kellelegi tähtsale sinust nii hea mulje, et tal on võimatu sind ignoreerida. Oled tähelepanu keskpunktis, sest sinu armsam teeb selleks kõik. Ära jäta seda võimalust kasutamata, sest juhtuda võib midagi uskumatut!

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Kui oled vallaline, hoia silma peal uutel põnevatel inimestel, kes sinu ellu peale teisipäeva tulevad. Kui oled hetkel ülikoolikraadi saamas, on hea võimalus, et kohtad kedagi loengutes. On ka võimalus, et hoopis keegi sinu õppejõududest avaldab sulle oma tundeid. Võimalik on ka see, et kohtad kedagi, kes on pärit teisest kultuurist või riigist. Ole valmis põnevuseks!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Rahaasjadega hakkab peale teisipäeva sinul ja sinu partneril paremini minema. Selle kuu lõpuni on teil võimalus kasu saada uskumatutel viisidel. Võite koos kallimaga avastada, et koos tehtud investeering hakkab end ära tasuma. On võimalik, et sinu partner saab uudiseid suure palgatõusu kohta või teenid hoopis sina boonuse või päranduse, mis teie elud kindlustab.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Peale teisipäeva valitseb sinu armuelus harmoonia kuni kuu lõpuni. Näed oma kallima häid omadusi uues valguses. Sa leiad temas uusi külgi, mis panevad sind teda veel enam hindama ning tänu sellele on tema poolt oodata suuri vastuteeneid. Kui oled hiljuti kellegagi romantilisesse suhtesse astunud, olete nüüd arvatavasti valmis end rohkem pühendama.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Hoia silma peal energial, mida saad kelleltki, kellega koos töötad, sest on võimalik, et tal on tekkinud sinu vastu romantilised tunded, mida ta on varjanud. Peale teisipäeva võib ta leida endas julguse ja sind välja kutsuda. On ka võimalus, et kohtad atraktiivset ja laia silmaringiga inimest kohalikus jõusaalis.