JULGUSEST JÄÄB PUUDU: nendele küsimustele tahaksid mehed naistelt vastuseid saada

JULGUSEST JÄÄB PUUDU: nendele küsimustele tahaksid mehed naistelt vastuseid saada

Ka meestel jääb mõnikord julgusest puudu – mitu voodipartnerit sul olnud on, kui tihti sa oma aluspesu pesed, mitut last tahaksid tulevikus saada – need on vaid mõned näited sellest, mida mehed tahaksid naistelt küsida, kuid ei julge. siinkohal toomegi välja veel mõned küsimused, millele mehed naistelt vastuseid saada sooviksid. 

Ka meestel jääb mõnikord julgusest puudu – mitu voodipartnerit sul olnud on, kui tihti sa oma aluspesu pesed, mitut last tahaksid tulevikus saada – need on vaid mõned näited sellest, mida mehed tahaksid naistelt küsida, kuid ei julge. Siinkohal toomegi välja veel mõned küsimused, millele mehed naistelt vastuseid saada sooviksid. 

“Ma tahaks väga teada, mitu voodikaaslast tal on olnud, aga meie suhe on alles värske ja ma pole seda küsinud. Pealegi, äkki on tal olnud nii palju voodikaaslasi, et see hirmutab mind päris ära? Ilmselt on parem sellest üldse mitte rääkida.”

“Tahaks teada, kas ta oleks nõus kolmekat tegema? Ma tahaks seda teha, aga ta arvaks ilmselt, et ma tahan lihtsalt teise naisega olla.”

“Kas ta teeskleb orgasmi või kas ma tõesti suudan talle iga kord mõnu pakkuda? Ma ei taha oma võimeid alahinnata, aga olen kuulnud, et naised võivad vahel teeselda.”

“Kui sageli ta end rahuldab? Ma loodan, et see vastus ei solva mind.”

“Kas ta kannab vahel aluspesu kaks korda, ilma et seda vahepeal peseks? Ma ei heidaks seda talle ette, tahaks lihtsalt teada.”

“Kas ta on oma eksist päriselt ka üle saanud? Ma muretsen selle pärast üsna sageli. Võimalik, et olen ebakindel.”

“Kas ta võrdleb minu peenist teiste meeste omadega ja mis mulje see talle jätab?”

“Kas ta on varem rase olnud? Ma olen sellele mõelnud, aga ilmselt ei küsiks seda kunagi. See on tundlik teema, aga ma olen ikkagi uudishimulik.”

“Kas ta rinnad on ehtsad? Meie suhe on veel liiga värske, et seda küsida. Mõnes mõttes võiks seda pidada ka komplimendiks, sest need näevad tõesti väga head välja!”

“Kas ta on kunagi naisega seksinud? Ma tean, et ülikooli ajal oli ta päris metsik, aga ma ei taha, et ta arvaks, et ma pean teda valimatuks.”

“Kas ta tahab lapsi saada ja mitu neid võiks olla? Ma ei saa seda küsida, sest see võib tunduda pealekäimisena. Ma isegi ei mõtle veel laste saamisele, kuid tuleviku tarbeks tahaks ju teada.”

“Tahaks teada, mis on kõige räpasem asi, mis ta on kunagi teinud, aga ma ei julgeks seda ealeski küsida.”

“Kas ta vaatab vahel ise ka oma suguelundeid? Ma nägin mingit saadet, kus naised end altpoolt vaatasid, see nägi üsna veider välja.”

“Mida ta minust kui voodikaaslasest arvab? Ma ei karda seda küsida, aga palju lihtsam oleks, kui ma saaks ta mõtteid lugeda.”

thoughtcatalog.com