JUST NEED SEKSIPOOSID on meestele kõige ohtlikumad!

Seks on mõnus ja hea? Otse loomulikult, kuid harvadel juhtudel võivad armumängud lõppeda tõsiste vigastustega.

Kõige levinum seksipoos ehk misjonär on teiseks kõige ohtlikumaks asendiks, selgus ajakirjas Journal of Impotence Research avaldatud uuringus. Arstid otsisid pooside ja vigastuste vahelisi seoseid heteroseksuaalsetes suhetes. Uuringust selgusid kõige ohtlikumad poosid ehk need, kus esineb kõige rohkem peenisemurdu ning teisi traumasid.

Mida kujutab endast peenisemurd? Käsnataolised torujad koed peenises täituvad verega ja muutuvad jäigaks. Kui erektreerunud peenisele liiga palju survet avaldada, ei tee need koed sinuga koostööd. Teiste sõnadega – need ei paindu, vaid murduvad pooleks. See omakorda viib vereummistusteni, lisaks põhjustab see suurt valu ja toob kaasa paistetuse. Vigastused juhtuvad, kui peenis lipsab tupest välja ja põrutab selle kõva pinna pihta või kui naine istub meheuhkusele kummalise nurga alt otsa.

Kõige ohtlikum asend on doggy style ehk poos, kus naine on käpukil ja mees tema selja taga. Peenisemurdu esines selles poosis lausa 41 protsendil. Traditsiooniline poos ehk misjonär põhjustas 25 protsenti peenisemurde. Kolmas kõige ohtlikum positsioon oli, kus naine oli mehe peal. Selles olukorras toimus 10 protsenti vigastustest.

Murdumised olid koerapoosis ja misjonäris sama tõsised. Naine peal poosis oli murd natuke vähem tõsine. Samuti põhjustasid koerapoos ja misjonär kahepoolseid murde peenise kudedes ning ureetra vigastusi. Uuritavate vanus oli vahemikus 18-66 ning keskmine vanus 39.

 

allikas: Journal of Impotence Research