Reklaam sulgub sekundi pärast

JUST NEID ASJU HINDAVAD MEHED voodis kõige rohkem

Kui soovid oma mehele voodis pakkuda unustamatut naudingut, siis mõtle järele, millises suunas teie seksuaalsuhe veel areneda võiks. Suudad sa talle midagi enamat pakkuda? Siin on asjad, mida mees sinult voodis kõige rohkem ootab!


Kui soovid oma mehele voodis pakkuda unustamatut naudingut, siis mõtle järele, millises suunas teie seksuaalsuhe veel areneda võiks. Suudad sa talle midagi enamat pakkuda? Siin on asjad, mida mees sinult voodis kõige rohkem ootab!

Entusiasm

Hea seks ei olene vaid sinu pingutusest. Mees soovib, et sa vahekorda tõeliselt naudiksid, mitte ei teeks seda kohustusest. Tõeline entusiasm on seksikam kui ilus nägu või täiuslik keha.

Uued trikid

Proovi voodis midagi uut! See ei tähenda, et peaksite kodus pornofilme imiteerima hakkama. Ole avatud uutele ideedele. Seksuaalne iha on nagu isu - enamik meist soovib mõnikord midagi uut proovida, sama toit muutub ajapikku igavaks.

Kiitus

Tavaliselt on naised need, kes vajavad kiitust, kuid ka mehed võivad seda igatseda. Iga mees tahab teada, et just temas on see “miski”, mis naist hullutab. Selleks võib olla nii tema arukus kui oskus nalja visata.

Käsutamine

Iga mees tahab mõnikord, et naine ütleks talle, mida ta tegema peab. Enamik mehi on tänulikud, kui neid pisut juhendatakse, sest siis ei pea ta ise mõtlema, kuidas õige oleks ja mis naisele meeldib.

Enesekindlus

Mees tahab naist, kes julgeb magamistoas tule põlema jätta ja laseb end vaadata. Ära muretse oma keha pärast! Meestele meeldib vaadata, see mängib erutuse juures väga suurt rolli.

Seksile mõtlemine

Kui naine mõtleb seksile ja tuletab seda ka väljaspool magamistuba meelde, siis on see äärmiselt seksikas. Saada talle seksikas sõnum või tee diskreetseid vihjeid, kui olete avalikus kohas.

Fantaasiad

Tegelikult soovib mees sulle oma fantaasiatest rääkida ja ta tahab ka sinu omi kuulda. Kõige rohkem muretseb ta sinu reaktsiooni pärast. Sa ei ole sunnitud ta fantaasiaid vastu tahtmist ellu viima, kuid ole avatud ja ära mõista teda hukka.

Initsiatiiv

Mees tahab, et naine algataks aeg-ajalt ise seksi, kuid samas laseks tal ikka meherollis olla. Kui tavaliselt on mees see, kes olukorda juhib, siis mõnikord on vahelduseks tore naisele alistuda.

Sõnademäng

Mees tahab kuulda, mida te seksi ajal teete. Talle meeldiks teada, mida sina tahad, et te teeksite. Sõnade abil saad meest veel rohkem erutada.

Kangelase ülistamine

Kõik mehed tahavad, et neile jagataks täielikku tähelepanu. Eriti, kui tegu on nende meheuhkusega. Hellita tema ego - hellita ta genitaale.

Massaaž

Milline mees ei tahaks naist, kes oskab imeliselt masseerida? See ei peagi olema seksuaalse alatooniga, massaaže on erinevaid. Puudutamine mõjub hästi nii sulle kui talle.

Enesearmastus

Tahad meest rahuldada, aga kas sa ennast oled rahuldanud? Naine, kes julgeb seda ka mehe ees teha, on julge ja enesekindel. See näitab, et oled valmis jagama väga intiimset osa oma elust. 

Pits

Sa võid mõelda, et ilusale pesule raha kulutamine on mõttetu, kui see nagunii kohe seljast lendab, kuid mehele on väga oluline näha seda ilusat kingitust, mille ta kohe rõõmuga lahti pakib. Kingitus, mis kuulub ainult talle.

Karmid trikid

Mehed ei taha alati, et seks oleks armas ja romantiline. Mõnikord eelistavad nad karme mänge. Ta tahab teada, et ta on ihaldusväärne.

Spontaansus

Kas oled selline naine, kelle jaoks peab kõik olema õige ja valmis, et seksida? Spontaansus toidab ta libiidot ja ergutab meeli. Uudsus ja ootamatus tõstab ajus dopamiimitaset.

Seksuaaliha

Mitte kellelgi ei ole kogu aeg "tuju", kuid mida rohkem sa vaeva näed, seda enam seda soovid. Kõrge libiidoga mees soovib naist, kes suudab temaga sammu pidada.

Orgasmi potentsiaal

Ära teeskle orgasmi, kuid kui sa selle saad, siis anna seda häälekalt teada. Mehe suurim erutus on teadmine, et ta pakub oma naisele mõnu.

iVillage.ca