JUST NEID OMADUSI KADESTAVAD mehed naiste juures kõige rohkem

Naised on imelised olevused ja olenemata asjaolust, et mõnikord tundub nagu kõik mehed sellest aru ei saa, tuleb välja, et saavad ikka küll! Tegelikult on meil suisa omadusi, mida mehed ka endale sooviksid! Millest jutt käib? Kohe saad teada!

Naised on imelised olevused ja olenemata asjaolust, et mõnikord tundub, nagu kõik mehed sellest aru ei saa, tuleb välja, et saavad ikka küll! Tegelikult on meil suisa omadusi, mida mehed ka endale sooviksid! Millest jutt käib? Kohe saad teada!

Naised ei pelga oma emotsioone näidata.

Kui tihti mehed oma tundeid välja näitavad? Väga harva! Mehed peavad ju mehised olema ja oma emotsioonide siiras väljendamine on märk nõrkusest. Isegi mehed ise tunnistavad, et peaksid vahepeal “mehelikkuse klubist” välja astuma ning oma emotsioone vahetult väljendama. 

Naistel on lihtsam uusi tutvusi leida. 

Mis juhtub, kui mees ja naine eraldi võõras linnas kohalikelt teejuhiseid küsima saata? Mees tuleb 15 minuti pärast juhistega tagasi. Naispool saabub tunni pärast ning tal on kaasas neli uut tuttavat, kolm põnevat lugu, mis tee peal juhtusid ja loomulikult täpsed juhised, mille järgi mindud sai. 

Mehed oskavad meestega suhelda, naistega suhtlemine on nende jaoks keerulisem. Naised oskavad suhelda nii meeste kui naistega, rääkida ükskõik millest ja seda olenemata olukorrast. 

Naised ei vihka poodides käimist.

Mehed vihkavad poodides käimist. Kuigi ka kaugeltki mitte kõik naised ei armasta poodlemist, aga suurem osa meist siiski naudib seda. Mehed kadestavad naisi just sellepärast, et ka nemad tahaksid poodlemist kuidagigi nautida. 

womenworking.com