Just selliseid naisi pelgavad mehed kõige rohkem

Just selliseid naisi pelgavad mehed kõige rohkem

Kõik teavad, millised omadused meestele naiste juures meeldivad. Aga milline omadus on see, mis mehed sinust üsna kiiresti eemale tõukab? Meestele meeldib idee endast targemast naisest, aga kui nad peavad ühe sellisega reaalselt kohtamas käima või suhtes olema, siis hakkavad mehed end halvasti ja vähem atraktiivsemana tundma. 

Kõik teavad, millised omadused meestele naiste juures meeldivad. Aga milline omadus on see, mis mehed sinust üsna kiiresti eemale tõukab? Meestele meeldib idee endast targemast naisest, aga kui nad peavad ühe sellisega reaalselt kohtamas käima või suhtes olema, siis hakkavad mehed end halvasti ja vähem atraktiivsena tundma. 

Lora Park’i poolt läbiviidud uuringu käigus näidati meestele hüpoteetilisi partnereid, kelle keskkooliaegsed tulemused olid paremad kui meeste endi omad. Enamik meestest leidis, et need naised on nende jaoks atraktiivsed. 

Teise eksperimendi käigus istusid mehed koos intelligentsete kaunitaridega laua taha ja hakkasid sama testi lahendama. Enamik katse jaoks välja valitud naistest sai testis tunduvalt paremaid tulemusi kui mehed. Kui nüüd meestelt küsiti, kas nad oleksid nõus mõnega neist naistest kohtingule minema, siis olid vastused enamasti eitavad. “Meestele meeldib mõte olla koos targa naisega, aga kui mees tunneb, et tema intelligents jääb reaalselt naise omale alla, siis tunneb ta end halvasti ja vähem atraktiivsena,” tunnistab uuringu eestvedaja Park. 

 

glamour.com