KAHE LAPSE EMA: ma luban oma mehel võõraste naistega seksida

KAHE LAPSE EMA: ma luban oma mehel võõraste naistega seksida

Sarah Hosseini on USAs elav noor pereema ja ajakirjanik, kellel on kaks last ja armastav abikaasa. Tema elu tundub kõrvaltvaatajale ilmselt täiuslik, ent tegelikult päris nii see pole. Meil kõigil on omad probleemid ja mured ning erandiks pole ka Sarah!  Nimelt kaotas ta peale laste saamist igasuguse seksiisu! Et oma abielu purunemast hoida, pakkus ta oma mehele välja lahenduse, millega enamus naisi ilmselt nõus ei oleks – ta lubab oma abikaasal võõraste naistega seksida!

Sarah Hosseini on USAs elav noor pereema ja ajakirjanik, kellel on kaks last ja armastav abikaasa. Tema elu tundub kõrvaltvaatajale ilmselt täiuslik, ent tegelikult päris nii see pole. Meil kõigil on omad probleemid ja mured ning erandiks pole ka Sarah!

Nimelt kaotas ta peale laste saamist igasuguse seksiisu! Et oma abielu purunemast hoida, pakkus ta oma mehele välja lahenduse, millega enamik naisi ilmselt nõus ei oleks – ta lubab oma abikaasal võõraste naistega seksida!

Kas tema mees on seda võimalust ka kasutanud ja mis viis Sarah selleni, et ta sellise otsuse vastu võttis, sellest loe allpool lähemalt.

Sarah kirjutab:

Peale laste sündi kadus mul igasugune seksiisu ning alguses pidasin ma seda ajutiseks, sest on loomulik, et kui sul on väikesed lapsed, siis sinu elu keerleb esmajoones nende ümber. Kuid kaks aastat peale laste saamist tajusin, et midagi on valesti, sest minu seksiisu oli ikka kadunud ja abikaasale mõjus see rusuvalt. Olen käinud erinevate arstide juures, mulle on tehtud kõikvõimalikke teste ja minu kehaga on kõik korras, midagi ei ole valesti ja mulle ei saa määrata ühtegi ravimit. Kõik on kinni minu peas ja see on juba keerulisem probleem. 

Mitte keegi ei oska seda lahendada ja ma ei saa sinna midagi parata – ma lihtsalt ei taha seksida, ma ei suuda sellele isegi mõelda. Ma ei taha seksida oma abikaasaga ega ühegi teise mehega. Ainus asi, millele mina iga päev mõtlen, on minu lapsed, nende heaolu, kodu koristamine, abikaasa töö, perekond üleüldiselt. Aga mitte seks!

Loomulikult on mees õnnetu ja kuigi alguses püüdis ta minust aru saada, siis nüüd üritab ta mulle selgeks teha, et mina peaksin temast aru saama – ta vajab seksi ja ei mõista, miks ta ei saa oma naisega seksida. Ta ei tee mulle enam kaudseid vihjeid, vaid ütleb otse välja, et ta tahab seksi, et tal on seda vaja. Aga ma ei suuda seda talle pakkuda.

Olen püüdnud vastumeelselt temaga seksida, kuid see on nagu vägistamine ja see pole õige.

Ainus aeg, mil ma tahan seksida, on siis, kui mul on ovulatsioon, aga kuna minu abikaasa käib sageli tööreisidel, siis tihtipeale läheb nii, et minu ovulatsioon ja tema tööreis on täpselt samal ajal. Sellepärast koju tagasi sõita, et naisel on ovulatsioon, on ka nõme.

Kuid meie abielu tähendab mulle kõike – ma armastan oma meest ja meie suhe on väga tugev vaatamata sellele, et me peaaegu üldse ei seksi. Ma tahan temaga elu lõpuni kokku jääda, temaga koos vananeda, vaadata, kuidas meie lapsed suureks kasvavad ja oma elu alustavad. Ma ei taha oma mehest ilma jääda ja sellepärast võtsingi hiljuti vastu otsuse lubada oma mehel seksida võõraste naistega.

Ma ütlesin seda talle ja minu tingimus on see, et seksist edasi asi ei arene ja et ta kasutab seda võimalust vaid tööreisidel ehk siis kodust võimalikult kaugel.

Ta ei ole seda võimalust veel kasutanud – ma vähemalt arvan nii. Ma ei tea, kuidas see meie suhtele mõjub, aga ma loodan, et see päästab meie abielu. 

…………………………………………………………………………….

Mida sina sellises olukorras teeksid?

Allikas: redbookmag.com