“Kallis, täna mitte! Ma olen arvutis!”

“Kallis, täna mitte! Ma olen arvutis!”

“Kallis, täna mitte! Mul pea valutab!” on meie infotehnoloogia ajastul asendumas sellise lausega nagu: “Kallis, täna mitte! Ma olen arvutis!” Brittide tehtud uuringus selgus, et elukaaslased kulutavad magamistoas rohkem aega sülearvuti ekraanile kui teineteisele. 

“Kallis, täna mitte! Mul pea valutab!” on meie infotehnoloogia ajastul asendumas sellise lausega nagu “Kallis, täna mitte! Ma olen arvutis!” Brittide tehtud uuringus selgus, et elukaaslased kulutavad magamistoas rohkem aega sülearvuti ekraanile kui teineteisele. 

Paljud paarid seavad oma suhte ohtu sellega, et võtavad läptopi kaasa voodisse, vahendab The Daily Mail.

“Kaasaegne tehnoloogia annab meile tohutuid võimalusi inimestega suhtlemiseks. Kuid selle kõige käigus võib sul “ununeda” rääkida oma kõige tähtsamate inimestega. Näiteks oma partneriga. Olles arvutis on raske tähelepanu koondada ka mujale ja kõrvalolijale võib tunduda, et sa väldid teda,” räägib suhtenõustaja Christine Northam.

Ikea korraldatud uuringust, milles osales 200 000 britti, selgus, et sülearvuti võtab voodisse kaasa pea iga viies inimene.

“Me peame leidma aega silmast silma suhtlemiseks ja eelkõige tuleks jätta arvuti voodisse viimata. Voodi on koht, kus keskenduda vaid oma partnerile!” soovitab Northam.

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid