KARVANE VÕI KARVUTU intiimpiirkond – kumba mehed tegelikult eelistavad?

KARVANE VÕI KARVUTU intiimpiirkond – kumba mehed tegelikult eelistavad?

Aastasadu tagasi ei ole selles mingit küsimust – intiimpiirkond oli selline nagu ta looduse poolt mõeldud oli ning mitte keegi osanud isegi selle peale tulla, et midagi muuta. Tänapäeval on lood muidugi teised ning karvutu intiimpiirkond on pigem tavapärane kui eriline nähtus.

Aastasadu tagasi ei olnud selles mingit küsimust – intiimpiirkond oli selline, nagu ta looduse poolt antud oli ning mitte keegi ei osanud isegi selle peale tulla, et midagi muuta. Tänapäeval on lood muidugi teised ning karvutu intiimpiirkond on pigem tavapärane kui eriline nähtus.

Ent kumb meestele tegelikult rohkem meeldib – kas karvane või siledaks aetud intiimpiirkond? 

Seksuaaltervisele keskendunud uuringust selgus, et 60% meestest eelistab siledat nabaalust ehk siis täiesti karvutuks aetud intiimpiirkonda ning ülejäänud sooviksid mõne väiksema karvakese olemasolu, kuid mitte rohkemat.

Uuringust selgus ka see, et 95% nii meestest kui ka naistest hoiavad oma intiimpiirkonna karvakasvu ise regulaarselt kontrolli all ning pooled naised eelistavad täielikult karvutut piirkonda.

Mehed ja naised tunnistasid, et kui nad teavad, et seksivõimalus on tulekul, siis vaadatakse oma intiimpiirkond veelgi kriitilisema pilguga üle.

Mis aga naistesse puutub, siis enamasti ei mängi nende jaoks mingit rolli, kas mehe intiimpiirkond on karvane või karvutu.

Allikas: Women’s Health Magazine 

Sarnased artiklid