KAS IGATSED OMA ELLU rohkem suudlusi? Sedasi see õnnestub!

KAS IGATSED OMA ELLU rohkem suudlusi? Sedasi see õnnestub!

Ühest küljest on see nii arusaadav, aga teisest küljest nii kurb, et mida kauem on suhe kestnud, seda vähemaks jäävad ka hellused ning puudutused. Suur osa inimesi tunneb puudust just suudlustest: suhte alguses on suudeldud lausa tunde, ilma et see lõppeks seksiga. Pikad ja sügavad suudlused on hoopis midagi muud kui hommikul kiiruga antud musi – kuigi ka see teeb head.

Suudluste vähesuse üle kaebavad ka need suhtes olevad paarid, kes muidu on oma seksuaaleluga rahul. Üllatavalt paljud sooviksid seksi ajal tunduvalt rohkem suudelda. 

Kui on midagi, mida tõepoolest väga oma ellu soovid, siis otse loomulikult tasuks selle jaoks ka midagi ette võtta. Hea mõte on küsida partnerilt, kas ka tema sooviks rohkem ühiseid hellushetki ja kuidas võiks suhtesse rohkem suudluseid tuua.

Üks lihtne viis, kuidas suudluseid argipäeva lisada, on suudelda natuke kauem neil hetkedel, kus oleksite muidu andnud vaid kiire musi.

Kui suudlemisse panustamine tundub mõlemale hea ideena, siis võite proovida suudluseid pikemaks muuta. Vajadusel võite ka aega võtta. Kuigi mõte võib alguses naljakas tunduda, siis idee peitub selles, et üsna pea kaotate suudeldes ajataju.

Kui pikematest suudlussessioonidest on läinud juba mõnda aega mööda, võib algus natuke kohmakas olla ning hinges olla ka väike ebakindlus, et kas oskus ikka veel alles on.

Suudlemist on võimalik õppida. Hea üldreegel on liikuda aeglaselt ja rahulikult, selle asemel, et partnerile keelt kurku lükata. Kuna kõigil on oma stiil ja tehnika, tasuks uurida partnerilt tema eelistuste kohta. Üheskoos erinevate tehnikate ja stiilide katsetamine võib olla üsna lõbus. 

 

allikas: Women’s Health