KAS KAVATSED SEKSIDA? Alusta ettevalmistustega juba 24 tundi varem!

KAS KAVATSED SEKSIDA? Alusta ettevalmistustega juba 24 tundi varem!

Seksist võib saada veelgi rohkem naudingut, kui hakkad juba aegsasti selleks ettevalmistusi tegema. Seksis võib pääseda täiesti uuele tasemele, kui katsetad uusi seksmänguasju või puudutusharjutusi. Mõnikord viib aga ka põhjalik ettevalmistus sind juba kaugele. Ajakiri Women’s Health pani kirja soovitused, mida tasuks proovida enne seksi, et muuta see veelgi paremaks.

24 tundi enne seksi

1. Õige meeleolu

Hakka juba aegsasti end õigesse meeleollu viima. Mõtle asjadele, mis sind erutavad. Ära keskendu ainult sellele, mida sooviksid partnerile teha, vaid ka sellele, mis sinu meelest erootiline on.

2. Vähenda tööstressi

Seksile mõtlemine võib olla keeruline, kui ülesanded ja tähtajad mõlguvad meeles. Kui võimalik, tee nõutavad tööülesanded ära juba eelmisel tööpäeval, sedasi jääb sul seksile mõtlemiseks rohkem aega.

3. Raseeri end

Kui raseerid või vahatad ennast, on soovitatav vähemalt päev enne seksi see ära teha. Nii jõuab ärritus taanduda ja seks tundub paremana.

4. Kirjuta seksikaid sõnumeid

Ka partnerit võib õigesse meeleollu viia talle seksikaid sõnumeid saates. Sõnumis võib olla nii vulgaarseid vihjeid kui ka pilt sinu lemmikpoosist.

12 tundi enne seksi

5. Mõtle, mida sööd

Halb hingeõhk voodis pole just meeldivaim üllatus. Ka ei tundu seks just kõige mõnusam paisunud kõhuga.

6. Mõtle, mida selga paned

Pane selga midagi sellist, milles tunned ennast seksikalt. Nii võib ka seks kirglikum olla.

Tund enne seksi

7. Vaheta aluspesu

Kui oled päeval pannud jalga mugavad ja õhku läbilaskvad aluspüksid, siis nüüd on õige aeg need seksikate stringide vastu vahetada.

8. Valmistu

Jäta töömured tööle. Käi näiteks duši all, vaheta riided ja lõõgastu. Võite näiteks koos muusikat kuulata või erinevaid poose proovida.