KAS LAPSED RIKKUSID teie seksuaalelu?

Lisa kommentaar
KAS LAPSED RIKKUSID teie seksuaalelu?

Paljud paarid avalikustasid uuringus, et seoses laste sünniga on nende seksuaalelu kokku kuivanud ning seks ei ole enam prioriteet number üks. Lapsed võtavad suure osa ajast ning paraku pole peale pikka päeva enam seksi jaoks energiat. Kuidas on lapsed teie seksuaalelu muutnud?

Kaalimato.com poolt läbi viidud uuringus vaadeldi lähemalt lastega perede seksuaalelu. Umbes pooled vastanutest teatasid, et kiire argipäev on oluliselt seksimise sagedust vähendanud ning laste kõrvalt on üleüldse armurõõmudeks raske aega leida.

Kuigi seksi harrastamine võtab aega ja energiat, teatas 70 protsenti küsitlusele vastanutest, et tegelikult aitab just seks neil argieluga toime tulla ning suurendab heaolutunnet.

Ka seksuaalterapeut Annukka Lavikainen rõhutab, et seks suurendab vanemate ühtekuuluvustunnet ning loomulikult ka heaolutunnet. Seetõttu oleks mõistlik sellele ka aega leida – kasvõi teinekord natuke isekas olles.

“Heaks ideeks on mõelda loovalt, kuidas seksile argipäevas aega leida. Näiteks lapsi lapsehoidjale viies. Võite ju öelda, et lähete kinno või välja sööma, kuid tegelikult lähete tagasi koju linade vahele aega veetma,” sõnas Lavikainen. 

 

allikas: Iltalehti

Sarnased artiklid