KAS POLE KALLIMAGA ammu seksinud? Nende nippidega pääsed tagasi rajale

KAS POLE KALLIMAGA ammu seksinud? Nende nippidega pääsed tagasi rajale

Kas tunned, et te pole partneriga nii ammu seksinud, et lähened juba maailmarekordile? Naised annavad seitse nõuannet, kuidas pikk “kuiv hooaeg” ära lõpetada ning rajale tagasi pääseda.

1. Mõtle, et see on lihtsalt üks periood

Kõikides suhetes ei ole seks alati see kõige tähtsam – ja ei peagi olema. Seetõttu pea meeles selle 45-aastase naise sõnad pikema mitteseksimise perioodi vältel: “Probleem ei hävine, kui teineteist süüdistada. Seetõttu tasuks mõelda, mis valmistab teie suhtes probleeme ja kas mõlemad nõustute sellega. “Kuiv periood” on juba sõnana rumal. Pigem mõtle, et see on üks periood sinu elus.”

2. Proovi seksmänguasju

Kui seks partneriga ei suju, võib enda rahuldamise eest ka ise hoolt kanda. Mõnikord võib enda rahuldamine ka partneris seksiisu tekitada. “Ära karda masturbeerimist, kui teine on samas toas. See võib palju aidata,” vihjab 52-aastane naine.

3. Puhake koos

Mõnikord teeb rutiinist ja argipäevast pääsemine palju kasulikku. 48-aastane naine räägib, et nende suhtes on pikem “kuivem periood” õnnestunud alati puhkusega seljataha jätta. “Täielik puhkus argielust, päike ja kuumus toimivad,” sõnab ta. 

Ka 45-aastane naine on temaga nõus: “Seksime siis, kui saame olla kahekesti. Väikesed puhkused argielust toidavad meie suhet.”

4. Teinekord on probleem partneris, mõista teda

Mõnikord on vastumeelsus seksi suhtes seotud hetkelise elukorraldusega. Näiteks võib stressirohke periood vähendada ka seksiisu. Nii juhtus ka selle 52-aastase naise kallimaga: “Ma proovisin talle ravimeid soovitada, kuid ta keeldus abist. Lõpuks pärast mitut kuud stress vähenes ja olukord muutus. Nüüd üritan talle mitte survet avaldada, kui on näha, et tal on stress. See muudab asja vaid hullemaks.”

5. Väljendage hellust muudmoodi

“Ühel perioodil meie elust ei seksinud me peaaegu aasta aega. Põhjuseks oli pikk haigus, stress ja rahaprobleemid ning need tekistasid tülisid. Nendel aegadel toimis see, et üritasime teineteist hinnata, proovisime lahendada riiud ja pöörasime teineteisele muudmoodi tähelepanu kui vaid seksiga. Ka sellest pidi aru saama, et haiguse vastu ei saanud midagi teha,” rääkis 42-aastane naine.

6. Korraldage seksi jaoks aega

Mitteseksimine võib olla tingitud sellest, et seksi jaoks pole lihtsalt aega. Seda on märganud nii teadlased kui ka see 42-aastane naine. “Kui me polnud kallimaga aasta aega seksinud, olin ma hirmul. Mõtlesin, et olukord on läinud juba liiga kaugele ning varsti jääbki see selliseks. Rääkisin oma hirmust abikaasale. Õnneks ta mõistis mind ja arvas sama. Järgmiseks sammuks korraldasime meile ühist aega ja rahu. Harjusime seksiga pikkamööda uuesti. Viimasest korrast oli nii kaua aega möödas, et me mõlemad juba närveerisime.”

7. Paku seksi otse

Alati pole pika “kuiva perioodi” katsestamiseks vaja mingeid nippe ega nõuandeid, avaldas 49-aastane naine. “Elu lastega ja ka muidu keeruline elukorraldus viis meid selleni, et me ei seksinud enam üldse. Mida kauem me ei seksinud, seda raskem oli seksi välja pakkuda. Pärast aastast vaikust haarasin härjal sarvist ja pakkusin seksi otse. Kallim oli väga õnnelik ja oli kohe nõus. Sealt see siis algas.”

allikas: Me Naiset

Sarnased artiklid