KAS POOLPALJAD NAISED INSTAGRAMIS ohustavad ka sinu suhet?

KAS POOLPALJAD NAISED INSTAGRAMIS ohustavad ka sinu suhet?

Internetiajastu mõjutab meid kõiki ning üheks kõige mõjuvõimsamaks kanaliks on hetkel Instagram. Sealt võib leida miljonite kuulsuste, modellide, näitlejate ja muusikute pilte ja infot nende igapäevaelu kohta. Mõnes mõttes on see nagu online päevik, millest paljudel on lausa sõltuvus tekkinud. Kuidas aga mõjutab Instagramis nähtu inimsuhteid?

Internetiajastu mõjutab meid kõiki ning üheks kõige mõjuvõimsamaks kanaliks on hetkel Instagram. Sealt võib leida miljonite kuulsuste, modellide, näitlejate ja muusikute pilte ja infot nende igapäevaelu kohta. Mõnes mõttes on see nagu online-päevik, millest paljudel on lausa sõltuvus tekkinud. Kuidas aga mõjutab Instagramis nähtu inimsuhteid?

Aastakümneid tagasi oli foto alasti naise kehast midagi keelatut, ent tänapäeval leidub pea iga modelli Instagrami kontol poolpaljaid ja isegi alasti pilte. Loomulikult pakuvad need fotod silmailu ka vastassugupoolele, kuid mil määral mõjutab poolpaljaste naiste fotode vaatamine mehe ja naise vahelist suhet? 

28aastane noormees nimega Sam tõdeb, et ta jälgib Instagramis 2 211 inimese tegevust ning nende seas on ka palju modelle, mõned kuulsused ja mõned sellised inimesed, keda ta ka päriselus teab ja tunneb – nende hulgas ka endised kallimad. Põhjus, miks ta võhivõõraste modellide poolpaljaid pilte vaatab, on lihtne – need on ju ilusad. Vaatamata sellele, et ta on suhtes, mängib tema elus olulist rolli ka sotsiaalmeedia ja Instagramis piltide vaatamine. Poolpaljad naised ei olnud probleemiks, kuni tema abikaasa mehe Instagrami kontole pilgu peale viskas ja välja uuris, kelle tegemisi ta jälgib. Sam tunnistab, et peale seda tuli tal oma Instagramis puhastustööd teha, sest naise sõnul mõjus see nende abielule negatiivselt ja ei lasknud tal enam magada. Kõik endised kallimad tuli ära kustutada ja ihualasti modellid samuti.

Algul ei saanud Sam aru, miks tema abikaasa nii ebakindel on ning heitis seda talle isegi ette. Siis aga pani naine ta oma olukorda – mida tunneks Sam, kui tema abikaasa vaataks päevad läbi alasti meesmodellide Instagrami pilte ja viskaks mõnele ka kommentaari? Ja kui sedasi teha pool aastat, aasta aega… Mees sai aru, et ta ei taha, et tema abikaasa võõraste meeste pilte vaataks.

Kuidas aga kommenteerivad seda teemat seksterapeudid ja suhtenõustajad?

Mõlema ameti esindajad tõdevad, et ajad on tõepoolest muutunud ja tänapäeva sotsiaalmeedia on muutnud suhted nõrgemaks, inimesed ebakindlamaks ning petmist tuleb samuti sagedamini ette. Põhjus on lihtne – võimalusi petta on väga palju ja kui suhtes on suured mõrad, siis selle asemel et neid lappida, leitakse lohutust mujalt. Instagram on mõjuvõimas tööriist ning mõjutab ka mehe ja naise vahelisi suhteid. Siinkohal tuleks oma kallimaga piirid paika panna ja teineteise vastu aus olla. Ei tasu hakata keelama teise naise või mehe piltide vaatamist, kuid oma kallimat tuleb austada ja see piir on õhkõrn. 

Oluline on rääkida ja aus olla.

Kas sinul on oma kallimaga sel teemal tülisid ette tulnud?

Allikas: elitedaily.com