KAS SA POLE OMA SEKSUAALELUGA rahul? Proovi seda!

KAS SA POLE OMA SEKSUAALELUGA rahul? Proovi seda!

Kõik on su enda kätes. Ja seda sõna otseses mõttesNiimoodi väidavad mitmed seksiterapeudid ajalehele Huffington Post antud intervjuus. Ajaleht küsis terapeutidelt, mis ime läbi oma seksuaalelu küll paremaks muuta. Vastus oli harukordselt lihtne: veeda rohkem aega üksi ja masturbeeri!

Ilmselt ei tule mitte kellegi jaoks üllatusena, et saamaks partneriga paremat seksi, peab kõigepealt teadma, mis sulle endale meeldib. Ja siin tuleb appi eneserahuldamine. Ka fantaasiad ei tee paha.

See võib tunduda küll mõttetu kordamisena, kuid ehk on hea seda regulaarselt korrata. Nimelt sooviksid paljud oma seksuaalelule vürtsi lisada ja seksi mittesoovimine on üldine probleem. Vastavalt uuele uuringule pole koguni 32 protsenti suhtes olevatest ja 65 protsenti vallalistest oma sekseluga rahul. 

Mis põhjustab asjaolu, et masturbeerivatel naistel on parem seksuaalelu kui neil naistel, kes ennast üldse ei rahulda? “Masturbatsioon suurendab seksiisu ja aitab partneriga orgasmi saavutada,” sõnas psühhiaater ja seksuaalterapeut Virginia Sadock. 

Aga mis siis, kui sooloseks hakkab sujuma? Loomulikult tasub õpitud asjad võtta jutuks ka partneriga. Kui seks lõpeb orgasmiga, on see kasulik mitmel viisil.