KAS SAMA TÄHTKUJU paarid suudavad kokku jääda?

KAS SAMA TÄHTKUJU paarid suudavad kokku jääda?

Oma kallimaga samas tähtkujus olemine võib tähendada tõelist tähtede poolt loodud sidet või hoopis maapealset põrgut. Kuigi te ei ole identsed, võite näha mõnd oma parimat või halvimat omadust peegeldumas oma partnerilt. Mõned paarid on küll loomulikult omavahel sobivad, kuid lõppude lõpuks on kõik teie endi kätes.

Jäär + Jäär
Kui kaks tulemärki kohtuvad, toimub tihti plahvatus. Jääradest partnerid võivad olla omavahel sobimatud, kui nad jätkavad omavahel tõuklemist. Ometi on võimalik ka olla oma partneri impulssidest inspireeritud ja panna suhe tööle.

Sõnn + Sõnn
Sõnnide paar on omavahel sobiv seni, kuni mõlemal on rahulikum loomus. Need kaks maa tähemärki esindavad üheskoos stabiilsust. Kui ette tuleb tülisid, on ilmselt nende jaoks olulisem raha või mingi muu asi, mis neid murelikuks teeb.

Kaksikud + Kaksikud
Nendevaheline keemia võib olla kirglik üheöösuhe või põnev seiklus. Ometi on nende sobitamine pikemas perspektiivis pigem raskendatud. Neile ei meeldi stabiilsus, seega kui asi muutub igavaks, lähevad nad laiali.

Vähk + Vähk
Vähkidevaheline suhe võib toimida, kui mõlemad aktsepteerivad üksteise väga emotsionaalset loomust. Selline supp võib aga tihti üle keeda, seega ees on ootamas arvatavasti palju pisaraid.

Lõvi + Lõvi
Suhe kahe kiskja vahel võib olla sobimatu, sest mõlemad soovivad olla juhirollis. Võim võib mõnda aega küll jagamisel olla, kuid tõeline Lõvi ei soovi seda kunagi jagada.

Neitsi + Neitsi
Kaks Neitsit on üks tõeline paradiis. Neil mõlemal on kõrged ootused üksteise suhtes, mis võib küll vahel pettumusi valmistada, kuid hea energia korral aitavad nad üksteisel saada paremateks inimesteks. Nad vaid täiustavad teineteist!

Kaalud + Kaalud
Need kaks suudavad suhte tööle panna vaid siis, kui nad suudavad õigel ajal õigeid asju öelda ja mitte end pidevalt teise peal välja elada. Irooniline on, et mõlemad soovivad harmooniat, kuid tegelikult näägutavad üksteise kallal pidevalt. Sobivus toimib vaid siis, kui mõlemad seda endale tunnistavad.


Skorpion + Skorpion
Kuigi kaks Skorpionit armuvad ruttu ja sügavuti, võib suhe olla sobimatu juba algusest peale. Nad on emotsionaalsed ja kipuvad tihti omavahel tülli minema. Kuigi nad suudaksid suhte toimima panna, on neil alati mingi kirglik tüli tagataskus varuks.

Ambur + Ambur
Kaks Amburit koos on raske sõlm, mida harutada, sest nad mõlemad soovivad vabadust ja on väga võistlushimulised. Õnneks on nad omavahel alati ausad, tänu millele võib ette tulla ka erandeid. 

Kaljukits + Kaljukits
Kaljukitsede suhe võib kesta väga kaua, sest mõlemad teavad, mida teine partner suhtest ja ülejäänud elust päriselt tahab. Nad austavad teineteise tööd ja omaette olemise aega, seega suudavad luua sideme, mis on purunematu.

Veevalaja + Veevalaja
Kaks Veevalajat suudavad luua küll väga hea sõprussideme, kuid romantilises suhtes võivad nad olla liiga enesekesksed. Kui mõlemad üksteise emotsionaalseid vajadusi ignoreerima hakkavad, ei tule sellest midagi välja.

Kalad + Kalad
Kalade paar võib eemalt vaadates tunduda sobiv, kuid nad kipuvad tegema ühiseid plaane, mida nad kunagi ellu ei vii. Nad peavad õppima ohvreid tooma, et mitte loiuks ja igavaks muutuda.

Allikas: Horoscope.com