Reklaam sulgub sekundi pärast

KAS SÕBRANNA ENDISELE kallimale võib külge lüüa?

Armastus ei vali aega ega kohta. Teinekord võid panna tähele, et sinu tutvusringkonnas oleks justkui sinu jaoks ideaalne partner, keda sa varem polegi tähele pannud. Tegu võib olla lausa kalli sõbra endise partneriga, vahendab Elite Daily

Keegi on alati kellegi endine. Kui tunned oma sõbra endise partneri vastu suuri ja tugevaid tundeid, siis pea meeles suhtuda kogu olukorda täiskasvanulikult. Tõsiasi on see, et sõber ei pruugi teie suhet aktsepteerida ning kaotad kalli inimese enda elust, kuid alati tuleks kuulata enda südant. 

Sõber ja eks võivad lahkuminekust hoolimata hästi läbi saada ning teie suhe võib sõbrale haiget teha. Tuleks mõelda ka selle peale, miks sõber oma kallimaga üldse lahku läks. Kas uus suhe toob endaga vaid draamat kaasa? Kas samad probleemid võivad korduda ka teie suhtes?

Kõik sügavad suhted on rajatud ausale omavahelisele suhtlemisele. Võid ka sõbraga rääkida, mis tundeid see temas tekitab, kui eksiga suhte lood. Seljataga tegutsemine on pole kindlasti mõistlik otsus. 

Siiski pea meeles, et öelgu sõber, mida tahes, igaüks teeb oma otsused kokkuvõttes siiski ise.