Kas ta on ikka oma eksist üle saanud?

Kas ta on ikka oma eksist üle saanud?

  Kas tunned, et teie suhtes oleks kahe asemel hoopis nagu kolm inimest

 

Kas tunned, et teie suhtes oleks kahe asemel hoopis nagu kolm inimest sina, sinu kallim ja tema ekskallim? Seda, kas sinu kallim on oma endisest tüdruksõbrast lõplikult üle saanud, ei ole nii lihtne määratleda. Loomulikult ei saa see juhtuda üleöö, kuid kui lahkuminekust on möödas juba mõned kuud ning kahtlus selles vallas närib sind endiselt, siis heida pilk siia.

 

Ta postitab endiselt ekskallima Facebooki seinale. Kui sinu kallim postitab sageli erinevaid teateid tema seinale, siis võib muretsemiseks põhjust olla küll.

Hoiab tema numbrit endiselt telefonis. Kas oled vaadanud kallima telefoni? Kui seal on tema eksi number, on asi kahtlane. Kui tal pole südant, et numbrit kustutada või on ta eksile koguni sõnumeid saatnud, siis on sul vaid üks viis teada saada, mida mees tegelikult tunneb küsi otse!

Facebookis on su kallim suhtestaatuses oma eksiga. Olete juba mõnda aega koos, kuid Facebooki kasutajad näevad, et sinu kallim on hoopis suhtes oma eksiga. Miks? Ehk loodab mees temaga veel kokku saada.

Ta on tema suhtes armukade. Kas ta ärritub iga kord kui näeb oma eksi teise kutiga, samas kui sinu kokkupuuted teiste meestega jätavad ta külmaks? Kas sina tunneksid armukadust kellegi suhtes, keda sa ise ei armasta? Vist mitte. Nii et tegemist on hoiatava märgiga.

Ta varjab sinu eest asju. Et suhe toimiks, tuleb olla avameelne ning rääkida oma kaaslasele kõigest. Kui tema aga jätkab sinu eest asjade varjamist, olgu need siis suured või väiksed asjad, võid aimata , et selle taga on tema lävimine ekskallimaga.

Ta ei ole võtnud “paranemisaega”. Kui suhe on läbi saanud, on osapooltel vaja end koguda, enne uude suhtesse tormamist. Mõtle sellele, millal nemad lahku läksid ja millal teie kokku saite?

Ta ei ole seksi ajal mõtetega “asja juures”. Hea nipp, kuidas aru saada, kas sina oled temal mõttes või keegi teine, on jälgida teda seksi ajal. Kui tundub, et ta on hajevil, siis tõenäoliselt fantaseerib ta kellestki teisest. 

Ta hoiab tema asju. Ekskallima CD’d, kirjad ja teised tema isklikud asjad on tal veel kõik kenasti olemas. See on kindel märk, et ta soovib temaga suhet taaselustada või vähemalt teda mitte veel unustada.

 

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid