Reklaam sulgub sekundi pärast

KIRG, SEKS JA PETMINE: tänane täiskuu keerab sinu elu tagurpidi

Laupäeva, 11. veebruari öösel võtab taevas võimust eriline täiskuu, mis sel korral on kuuvarjutusega ühele perioodile sattunud ja see tähendab ettearvamatuid muudatusi inimvahelistes suhetes. Kuuvarjutuse aeg toob kaasa saatuslikke sündmusi, mis võivad muuta edasise elutee.

Laupäeva, 11. veebruari öösel võtab taevas võimust eriline täiskuu, mis sel korral on kuuvarjutusega ühele perioodile sattunud ja see tähendab ettearvamatuid muudatusi inimvahelistes suhetes. Kuuvarjutuse aeg toob kaasa saatuslikke sündmusi, mis võivad muuta edasist eluteed.

Saabuv täiskuu mõjutab inimesi paar päeva enne ja paar päeva pärast, mis tähendab, et lähipäevil võib suhetevaldkonnas palju ootamatusi esile kerkida. Kui sa tunned, et sinu suhtes on sära juba ammu kadunud, siis on võimalik, et just nüüd sulgub see uks lõplikult ning avaneb uus.

Kuuvarjutuse periood sobib elus puhastuse tegemiseks - võta aega iseendaga olemiseks, analüüsi oma elu ja sea sisse muutused, mida ammu oled tahtnud täide viia. Täiskuu annab energiat, et need sammud just nüüd astuda ja oma elu taas enda kontrolli alla võtta.

Jõulised energiad on liikvel veel mitu päeva ning võivad suhted kõige lähedasematega pisut keeruliseks muuta, ent see pole sugugi halb, sest päevavalgele tuleb tõde ja nii mõnigi lahkheli saab klaaritud. Õhk saab taas puhtaks ning enesetunne muutub ka peale seda paremaks.

Pööra tähelepanu sellele, mis sinu ümber toimub, kuula oma kallimat ning ole valmis muutusteks.

Allikas: science