KIRSTI TIMMER avaldas manipuleeriva mehega koos elanud naise šokeeriva loo

Buduaar

Kirsti Timmer
Kirsti Timmer — FOTO: Anu Hammer

Kirsti Timmer tõdeb, et selle naise elukaaslane manipuleeris nii kuidas vähegi võimalik.

“Rääkisin naisega, kes oli 12 aastat elanud mehega koos, sest mees ähvardas end ära tappa kui naine ta maha jätab. 12 aastat siis päevast, mil naine tahtis mehe maha jätta. Miks? Mehel oli tekkinud kasiinosõltuvus ja seoses sellega oli ta mänginud maha kogu kogutud raha, võtnud väga suures summas laene ja pannud tagatiseks ühise kodu ja tahtnud juba tagatiseks ka naise vanemate kodu.
Loomulikult oli see stress muutnud ta väljakannatamatult närviliseks ja kodus said kõik oma osa, kes julgesid valel hetkel vale sõna või hääletooni kasutada.

Sellele naisele, kes 12 aastat oli kuulnud seda juttu enesetapust, ütlesin ma lihtsalt, et jäta maha. Ei tapa ta end ära. Ja sina ei vastuta tema võlgade ega tema elu eest. See on tema elu milles sina oled vägisi. 
Naine palus vaadata kaartidega oma meest, kas seal on sellist tulevikku näha? 
Ei olnud selle mehe kaartides sellist mõtetki. Mugavalt elas, naine aitas ju võlgu maksta!
See Naine jättis mehe maha.

Kirjutas mulle natukene üle aasta hiljem, et mees maksab üksi enda tekitatud võlgu nüüd, tema nendest vaba ja mees elus ja täie tervise juures. Ei käi enam ukse taga karjumas ka, nägi, et ei mõjunud. Soovitas enda lugu õppematerjalina jagada, sest tema oli oma elus jäänud ilma kaheteistkümnest aastast. Täpselt nii kaua lasi ta end manipuleerida ja oli õnnetu,” tõdeb Timmer.

Loe täispikka postitust Kirsti blogist SIIN.