KOHTING KODUSEINTE VAHEL – 6 lahedat ideed

elle

shutterstock

Praegusel koroonaajal ei pruugi teineteise tundmaõppimiseks lihtsalt kinno või restorani minek olla sugugi nii lihtne. Õnneks võib ka kodus korraldatud kohting olla väga meeldejääv.

Koroonaaja erandlikud olukorrad on näha olnud ka kohtingutes. Teineteise tundmaõppimiseks on vaja läinud fantaasiat ja muuhulgas on videokõned muutunud aina tavalisemaks.

Kuigi üritusi on ära jäetud ja väljas käimist soovitatakse vältida, siis annab ka koduse nelja seina vahel korraldada meeldejäävaid kohtinguid. Toome teieni mõned neist.

Valmistage kokteile
Kas kodune kokteil võib üldse hästi maitseda? Muidugi võib. Hankige erinevaid kokteilide valmistamiseks vajalikke asju ja proovige teineteise lemmikjooke.

Kodune spa
Muutke oma kodu üheks õhtuks spaaks. Süüdake küünlaid, tehke näomaske ja miks mitte ka klaas šampanjat. Lõõgastumine ja värskus on garanteeritud.

Fine dining söök
Valmistage kodus mõni fine dining eine. Enne söömist ärge unustage sotsiaalmeediasse pilti postitada.

Lugemisring
Looge ühine lugemisring. Otsustage koos millist raamatut loete ning rääkige seejärel tegelastest ja süžeest. Alustage raamatutest, mida kumbki pole lugenud.

Sarjamaraton
Vaadake mõnda sarja, mida kumbki veel näinud ei ole. Populaarsel Go3 voogedastusplatvormil on välismaiste sarjade seas üks vaadatumaid “Meeleheitel koduperenaised,” mida näed SIIN.

Kodumaistest sarjadest aga näiteks “Papad mammad,” mida näed SIIN.

Kodule uus ilme
Ühendage lõbu ja kasulikkus: kui emma-kumma kodu vajab värskendust, siis tehke seda koos. Tapeetimine, mööbli ümber paigutamine… On inspireeriv ja tänuväärne oma töö kätejälgi näha.