Kohtingutõed, millest keegi sulle veel rääkinud ei ole

Kohtingutõed, millest keegi sulle veel rääkinud ei ole

Kohtingutel käimise ja selle õige leidmise kohta on kirjutatud tuhandeid raamatuid. Need annavad lõputuid nippe ja trikke, kuidas õigesti käituda. Tegelikult piisab ainult nende lihtsate soovituste järgimisest.

Kohtingutel käimise ja selle õige leidmise kohta on kirjutatud tuhandeid raamatuid. Need annavad lõputuid nippe ja trikke, kuidas õigesti käituda. Tegelikult piisab ainult nende lihtsate soovituste järgimisest.

Kui tahad kohata uusi inimesi, pead tegelikult ka selle jaoks midagi tegema. Ära too koduseid toimetusi või laupäevaseid tüdrukuteõhtuid vabanduseks, miks mitte uute inimestega kohtuda. Mine erinevatele üritustele. Alusta ise võõrastega vestlust. Tee endale konto veebilehele, mis sulle juba pikemat aega huvi on pakkunud. Lõpeta väljas käies oma telefoni kontrollimine ja ütle rohkem “Tere!”

Kui tegemist pole kirgliku armastuse ja silmarõõmuga, kelle peale mõtlemist sa ei suuda lõpetada, siis kas sellel on üldse mõtet? Elus on liiga palju üksluiseid ja igavaid asju, armastus ei peaks olema üks neist. Inimene, kes sulle südamesse poeb, peaks tekitama sinus erakordselt erilise tunde. Pole mingit mõtet olla suhtes lihtsalt suhtes olemise pärast.

Kirjuta üles asjad, mida armastad ja mis sind häirivad. Õpi end veidi paremini tundma ja alles siis, kui kõik on paberil, saad hakata end tingimusteta armastama. Võta omaks kõik veidrused, harjumused ja hobid, mis teevad sinust sinu. Nii oled võimeline kellegi uuega kohtudes neid oma enesekindlusega võluma.

Leia näide. Sinu vanemad. Sinu sõbrad. See 96-aastane paar kõrvalmajast, kes kannavad omavahel sobivaid kampsuneid ja kes siiani vaatavad teineteist sama pilguga, kui esmakordselt kohtudes. Tunne end mugavalt teadmisega, et see imelik ja hullumeelne asi nagu armastus on tõesti olemas.

Kui see ei tundu õige, siis see polegi. Ära ignoreeri neid punaseid lippe, mis sinu ees kurjakuulutavalt lehvivad. Sa ei pea leppima millegi vähemaga, kui täiuslik.

Ära kunagi ütle, et oled armastuse jaoks liiga hõivatud. Sest sa pole. See on vabandus. See on üks neist lausetest, mida endale sisendame, sest tahame seda meeleheitlikult uskuda. Kui tahad midagi piisavalt palju, siis leiad selle jaoks aja.

Kohtle armastust nagu raamatuid. Kui see muutub igavaks või liiga keeruliseks, pane see käest ära. Loe kiirelt läbi viimane peatükk.

Kui neljandaks kohtinguks kahtled endiselt oma huvis, lase tal minna. Ära raiska oma aega millegi peale, mis tegelikult ei ole sinu jaoks. Ära sunni endale peale midagi, mis ühel hetkel nii või teisiti läbi saaks.

Ära hoia end tagasi. Räägi ükskõik millest. Telli esimesel kohtingul oma lemmiktoit. Kui peidad end maski taha, siis lükkad lihtsalt paratamatust edasi. Sa ei lase kaaslasel oma tõelist mina tundma õppida.

Tee ainult seda, mis tundub õige. Kui tahad saata sõnumit ja tänada kedagi toreda õhtu eest või anda õhtu lõpuks põsemusi, tee seda. Kõige hullem, mis saab hiljem juhtuda, on kahetsus tegemata jätmise ees.

Allikas: huffingtonpost.co.uk

Kairit Kütt