KÕIGE JUBEDAM ASI, MIS MEHE PEENISEGA juhtuda võib

KÕIGE JUBEDAM ASI, MIS MEHE PEENISEGA juhtuda võib

New Yorgi uroloogi Alex Shteynshlyuger’i sõnul on täiesti võimalik, et mehe peenis võib murduda ning vaatamata sellele, et tegu pole sageli juhtuva intsidendiga, on seda siiski ette tulnud ning enamasti ei julge mehed antud probleemiga arsti poole pöörduda. Arst nendib, et peenis võib küll iseenesest paraneda, ent sellega võivad kaasneda erektsiooniprobleemid.

New Yorgi uroloogi Alex Shteynshlyugeri sõnul on täiesti võimalik, et mehe peenis võib murduda ning vaatamata sellele, et tegemist pole sageli juhtuva intsidendiga, on seda siiski ette tulnud ning enamasti ei julge mehed antud probleemiga arsti poole pöörduda. Arst nendib, et peenis võib küll iseenesest paraneda, ent sellega võivad kaasneda erektsiooniprobleemid.

Peenises ei ole ühtegi luud ega konti, ent murduda saab see siiski! Nimelt hoiab peenise kuju koos väline kest, mille nimetus on tunica albuginea ja kui see kest saab tugevalt vigastada, kui tekib näiteks rebend, siis peenis murdub. Peenise murdumise hetkel on tegelikult kuulda ka häält ja muidugi on seda ka tunda. Sel hetkel erektsioon kaob ja suguelundi ümber tekivad sinised ja isegi mustjad sinikad.

Kõige sagedamini võib peenise murdumist ette tulla siis, kui naine on seksides peal või harrastatakse koerapoosis seksimist. 

Peenisemurd vajab siiski ka kirurgilist sekkumist, kuid kipsi seda muidugi ei panda. Kuus nädalat peale operatsiooni seksida ei tohi.

Allikas: Elite Daily