Kolleegi armunud – kuidas edasi?

Tundeid teatavasti kontrollida ei saa ja vahel läheb nii, et kõigist kõige ahvatlevamaks muutub kolleeg - kuidas talle diskreetselt läheneda?

Tundeid teatavasti kontrollida ei saa ja vahel läheb nii, et kõigist kõige ahvatlevamaks muutub kolleeg  kuidas talle diskreetselt läheneda?

Tee ära kodutöö
Kõigepealt tee kindlaks, kuidas sinu töökohas kolleegiga kohtingutel käimisse suhtutakse. Mõnes asutuses on paika pandud väga ranged reeglid, mis säärase lõbu välistavad. 

Ära alusta suhtlemist veebis
Töökohas ei tasu kolleegile kunagi romantilise sisuga meili saata – see võib ringlusesse minna ja sulle karmilt kätte maksta, kui mehele su lähenemiskatse naljakas tundub. Parem helista või küsi silmast silma, kas silmarõõm sooviks sinuga pärast tööd kohvile tulla.

Ole diskreetne
Kui olete paaril kohtingul käinud, ei tähenda see veel, et ta ühele põlvele laskudes Seda Küsimust esitama hakkaks. Oota, kuni oled kindel, et asi on tõsine, ja räägi alles siis ülejäänud kolleegidele, mis teie vahel toimub.

Ei mingit seksi harjakapis
Kuigi kiire kähkukas, varjatud suudlused ja muu selline tundub värskes suhtes kindlasti ahvatlev, tuleb töökohal siiski professionaalseks jääda. Kas sa sooviksid tööl mõnele seksivale paarikesele peale sattuda? Vaevalt, seega ära pane teisi sellisesse olukorda.

Ära jaga oma eraelu kolleegidega
Kui sa ei taha, et kogu kontor teie suhtest teaks, ära räägi kellelegi – töökohas ei jää kõmulised uudised kahe inimese vahele, ükskõik, kuidas vestluskaaslane sulle ka ei vannuks, et ta ei räägi edasi.

 

Allikas: Femalefirst.co.uk

Buduaar.ee