Kolmekat proovinud Gerlin: oli tunne, nagu mind oleks vägistatud…

Buduaarile saatis oma loo Gerlin, kelle soovist oma mehe suur unistus täita – kutsuda voodisse teine naine – sai õudusunenägu.

Buduaarile saatis oma loo Gerlin, kelle soovist oma mehe suur unistus täita – kutsuda voodisse teine naine – sai õudusunenägu.

Minu mees armastab öelda, et kui teineteist armastatakse, ei ole ükski probleem ületamatu. Ma olen ka alati seda meelt olnud ja meie kümne kooseluaasta jooksul on see alati ka nii olnud – iga probleem on saanud lahenduse. Oleme alati olnud oma suhtes ausad ja rääkinud, mida üks või teine tahab või tunneb. 

See oli eelmise aasta jaanilaupäeval, kui mees tuli minu juurde ja võttis ümbert kinni ning teatas, et ta tahaks mingisugust seksuaalset seiklust nii mulle kui endale. Et ta on juba kümme aastat ühe naisega maganud ja tunneb, et see rutiin laastab tema mehelikkust. Kõik sõbrad ümberringi vahetavad naisi või lubavad endale mingi seikluse, ja kuna tema ei taha ei üht ega teist, tahaks ta koos minuga seiklust korraldada. Algus oli paljulubav ja hakkasin uurima, mida mu kallike silmas peab. Selgus, et ta tahaks teist naist meie juurde voodisse tuua ja kahe naisega korraga seksida. Ma ootasin pigem midagi stiilis „seksime ööklubi või lennuki WCs“.

Olgem ausad, mu armastatud mehe soov kellegi teisega seksida oli ootamatu ja tegi mulle haiget ning ma ütlesin talle, et soovin nädal aega selle idee üle mõtiskleda. Algusest peale tundus see halb mõte olema. Seejärel aga rahustasin oma ego maha, emotsioonid vaibusid ja sain aru, et pean olema väga õnnelik ja tänulik, et mul on selline mees, kes julgeb minuga jagada oma ihasid ja soove ning tahab neid koos minuga teoks teha. 

Vastasin talle, et olen nõus minule sobiva kandidaadi puhul seda tegema. Kuigi mõte, et peaksin oma meest voodis teise naisega jagama, oli mulle vastumeelne, hakkasin end vaikselt sellega harjutama. Hakkasin vaatama naisi sellise pilguga, et kes võiks see isik olla … ja pean tunnistama, et peaaegu ükski naine ei sobinud. Need, kes olid minust ilusamad, tundusid olema ohtlikud konkurendid, ning need, kes olid minust koledamad, olid mulle ja ka mehele füüsiliselt vastumeelsed. Ma teadsin väga hästi, milline on minu mehe maitse, ja seetõttu ei suutnud otsustada, kas see, kui valida mehele väga atraktiivne naine, võib kuidagi seada ohtu meie suhte. Ja kuidas ma ise end tunnen, kui voodis on keegi minust seksikam ja ihaldusväärsem? 

Ma analüüsisin seda mõtet enda peas väga palju ja käisin läbi kõikvõimalikud ohud ja võimalused. Tavaliselt öeldakse, et hirmul on suured silmad. Ka mina rahustasin end selle mõttega, et ju mu hirmud on põhjendamatud. Rääkisin mehega kohe selgeks, et sellest ei saa mingisugust lesbishow’d, vaid pigem seks, kus kaks naist rahuldavad teda korraga, sest minus puudub biseksuaalsus. Kõik sai kokku lepitud ja lõpuks jõudis kätte õhtu, mil meil oli koju oodata külalist, kelle üheskoos välja valisime. 

Tegemist oli ühe vallalise ja tuttava noore naisega, mitte liiga ilusaga, aga sobis meile mõlemale. Kuna temale ei olnud see esimene kord, tundis ta end meie kodus päris mugavalt. Ainus, kes ebamugavust tundis, olin loomulikult mina. Veinipudel oli lahti korgitud, toas mängis mõnus muusika ning valgus oli maha keeratud – kõik oli täpselt nii nagu siis, kui me mehega kahekesi romantilist õhtut veedame. Otsustasin, et pean end purju jooma, sest muidu ei suuda ma seda teha. 

Ei läinud kaua aega, kui meie külaline end käima tõmbas ja mu mehele sülle hüppas. Vaatepilt oli seda õudsem, et kaksiratsa sülle ronides pidi ta on pliiatsseeliku kõrgele üles tõstma ja ma nägin, et ta oli vaatamata külmale ilmale aluspüksteta kohale tulnud. Mõte sellisest seksinäljas lõbujanulisest naisest ajas mu südame pahaks. Naine hakkas mu mehel särki seljast krabama, teda samal ajal suudeldes. Mu mehe käed liikusid mööda naise keha ülespoole ja haarasid kinni ta rindadest. Ma vaatasin seda mõne minuti pealt ja oli šokis. Mees märkas peagi, et mul pole kõik hästi ja hakkas mind ühe käega enda poole tõmbama. Meie külaline aga ütles, et jätku mind rahule ja las ma vaatan pealt – küll see mind käima tõmbab. 

Ega ei tõmmanud ikka küll, hoidsin nuttu tagasi, see kõik oli lihtsalt šokeeriv. Ma lasin sellel jätkuda, sest ei tahtnud mehe seiklust rikkuda, ja ütlesin neile, et liitun siis, kui tunnen, et olen valmis. Hoidsin tagasi oma vastikustunnet ja vaatasin pealt, kuidas see naine mu mehe püksinööpe avas ja suhu võtma hakkas. Seksuaalset iha see vaatepilt minus ei tekitanud, hoopis vastupidi. Tekkis tahtmine riiulist ogaline vaas haarata ja talle sellega kuklasse virutada. Mees vaatas samal ajal minu poole ja sai aru, et mulle see olukord ei meeldinud. Ju ei saanud ka tema seda seetõttu nautida. Ta tegi ettepaneku, et võiksime magamistuppa suunduda, ning võttis mul käest kinni ja sikutas mu kaasa. 

Magamistoas olukord muutus ja mees asus minuga tegelema, kuigi see oli viimane asi, mida ma sel hetkel tahtsin. Tahtsin lihtsalt, et see kõik saaks läbi. Samal ajal nühkis end paljaks kiskunud külaline ennast vastu mu meest, lõpuks istus talle palja hargivahega pähe ja hõõrus seda vastu juukseid. 

Ma lugesin minuteid, millal see läbi saab. Õnneks ei kestnud see enam kaua, sest mees märkas, et mul on pisarad silmas. Naine ehmatas seepeale ja küsis, kas ta tegi midagi valesti? Ma karjusin kogu kõrist: kao siit minemaaaa!!! Ma tean, et ma ise nõustusin sellega ja see naine polnud milleski süüdi, aga mind vallanud vastikustunne oli kontrollimatu. 

Naine hakkas kiiresti riidesse panema ja mu mees läks asja siluma. Mul polnud midagi selle vastu, sest tegelikult tundsin ennast süüdi – ma ju ise olin nõus selles kaasa lööma ja nüüd rikkusin ka teistel seikluse ära. Naine pani riidesse ja läks ära, mina aga lebasin aluspesus voodis ja nutsin. Nutsin oma pool tundi, mees kallistas ja lohutas mind. Mul oli tunne, nagu mind oleks vägistatud, kuigi keegi isegi ei puutunud mind. Mind valdas hirm tuleviku ees ja tundsin, et pärast selle kõige nägemist ei suuda ma enam oma meest armastada. See kiimane pilk, mida ma nägin oma mehe silmades, kui see naine talle peale ronis – ma ei suuda seda kunagi unustada.

See oli minu kogu seksuaalelu üks meeldejäävamaid hetki, kahjuks halvas mõttes. Nüüd on sellest möödas pool aastat, aga iga päev tulevad kaadrid sellest õhtust mu silme ette. See oli jälk ja õõvastav vaatepilt ning kui mul oleks võimalik teist korda valida, siis pigem eelistaksin, et mees petaks mind salaja, nagu enamik teiste naiste mehi teeb.

 

Buduaarile Gerlin
Ilmunud Buduaari paberajakirjas Kevad 2014