KOLMEKESI VOODIS – on see sinu suhtele hea või halb?

Kolmekesi voodis müttamisest unistavad nii mehed kui naised – milline see küll välja näeks, kui voodis oleks üks inimene veel? Muidugi kõlab see lõbusalt ja erutavalt, kuid kas see võib suhet ka kahjustada?

Kolmekesi voodis müttamisest unistavad nii mehed kui naised – milline see küll välja näeks, kui voodis oleks üks inimene veel? Muidugi kõlab see lõbusalt ja erutavalt, kuid kas see võib suhet ka kahjustada?

Seksi ja intiimsuse treener Dianne Sikel selgitab, et kolmekas on suhtele hea – see kas toob partnereid üksteisele lähemale või näitab kõiki põhjuseid, miks paar ei peaks koos olema. 

Voodisse kolmanda inimese kaasamine muudab ehk juba igavaks muutunud suhte särtsakamaks ning toob erutavat vaheldust. “Paljud arvavad, et kolmekas on hea idee, kui nad on parasjagu pubis mitu tundi õlut joonud. Kainemaks saades teadvustavad nad endale õudusega, millega hakkama on saanud ning muutuvad ebakindlaks ja armukadedaks,” selgitas Sikel.

Kui sa oled armukadetseja, siis ei ole kolmekas kindlasti sinu jaoks. Kuigi see võib tunduda ju lõbus ja seksikas, siis kord juba selleni jõudes enam taganeda ei saa. Võid teha partnerile liiga, pöörates võõrale liiga palju tähelepanu või on olukord hoopis vastupidine – sa ise saad haiget ja muutud väga armukadedaks!

See otsus peab olema ühine. Kui su partner surub seda ideed peale, kuid sa ise pole väga huvitatud, siis võivad tunduvalt kergemini probleemid tekkida. Kui sa ei suuda kujutada end ette vaatamas oma partnerit rahuldamas kedagi teist, siis soovitus on – ära tee kolmekat! Nagu eelnevalt ka öeldud, võib see põhjustada palju armukadedust, mis võib kahjustada sinu suhet.

Siin on mõned abistavad küsimused, mida enne kolmekat partnerilt ja endalt küsida, et täpselt välja selgitada, kas kolmekas on teie jaoks või mitte.

Kas seksuaalsel käitumisel on mingeid piire?

Kas kaitsevahendeid kasutatakse? Kui jah, siis millistes tegevustes?

Kas suudlemine on lubatud?

Kas samasooliste puudutused on lubatud?

Kellele võib kolmekast rääkida? Kelle eest hoiame selle saladuses?

Mis juhtub, kui me peaks saama mõne haiguse või jääma rasedaks?

Kas küsime tõestust, et kolmas inimene on terve?

Kas see on vaid ühekordne tegevus?

Kes otsustab, millal ja kas see uuesti juhtub?

independent.co.uk