Kooselavate paaride 10 piinlikuimat hetke

Kooselavate paaride 10 piinlikuimat hetke

Kuigi enamik paare kolib kokku seepärast, et on veendunud, et tunnevad teist poolt nii hästi, et miski ei saa neid üllatada, jagub neid üllatavaid olukordi siiski küllaga. 

Kuigi enamik paare kolib kokku seepärast, et on veendunud, et tunnevad teist poolt nii hästi, et miski ei saa neid üllatada, jagub neid üllatavaid olukordi siiski küllaga. 

Siin on kümme kõige levinumat neist, mis tekitavad sinus või teis mõlemas soovi häbi pärast maa alla vajuda. Hea uudis on aga see, et kui suudate piinlikest olukordadest naljaga üle olla, võib teie suhtele pikka iga ennustada!

Bridget Jonesi pesu
On teatud aeg kuus, kus pisike pits- ja siidpesu pole väga hinnas. Esimest korda tavalistes puuvillastes vanaemaalukates oma mehe ette ilmuda on mõlema jaoks ebamugav kogemus.  

Epileerimiskreem
Ta satub sulle peale, kui parasjagu ülahuule kohal olevaid karvakesi kreemiga eemaldada üritad. Senini arvas ta, et su nägu on sile ja siidine issanda jumala armust, aga nüüd näib kutile, et oled sunnitud sisuliselt habet ajama.

Gaasid
Paratamatult saabub ükskord päev, mil sa oma kallima ees peeretad. Ja kui sa seda teed, hüppab ta sinust eemale justkui oleksid ta peale oksendanud. Mis siis, et ta ise peeretas segamatult juba teie teisel kohtingul. Nõuanne – kui see juhtub hommikul ja voodis, teeskle, et magad, nii ei hakka ta midagi küsima.

Jalakarvad
Te musitate diivanil, mees silitab käega su jalgu ja järsku on tal tunne nagu tõmbaks käega läbi suvise heina – su jalad on väga pikalt vahatamata! Parim lahendus on öelda, et sul on aeg juba kinni pandud ja võtad asja kohe ette.

Juuste värvimine
Ka see võib olla mehele rabav. Ta on alati arvanud, et su juuksed on igas olukorras voogavad ja lopsakad ja siis ühtäkki on need värvist tekkinud kiivrina tihedalt ümber pea. Seksikusest on asi kaugel! 

Kõhuviirus
Kui te eraldi elate, on asi lihtne – palu tal lihtsalt mitte külla tulla. Kui te aga juba koos olete, tuleb telekas valjema peale sättida ja vannitoa uksealune kinni toppida, et reetlikud hääled välja ei pääseks. 

Seksiettevalmistused
Ta taipab, et seks ei olegi täiesti spontaanne – kui te elasite eraldi ja ta sulle külla tuli, oli sul piisavalt aega omaette selleks valmistuda. Nüüd toimuvad need ettevalmistused – dušš, raseerimine, kreemitamised ja kõik muu – otse tema silme all ja talle avaneb taas uus maailm.

Liiga palju päevainfot
Sul on eriti valulikud päevad, sa unustad tampoonikilesid kraanikausiservale, kurdad valusid ja räägid, et su lemmikpüksid on verega rikutud. Unustad, et ei ela enam ema või sõbrannaga ja poiss-sõber näeb välja nagu oleks tal kanakont kurku kinni jäänud.

Porno
Ta jääb sulle selle vaatamisega vahele, käsi püksis. Sa ei tea, kas anda endast märku või haihtuda vaikselt õhku. Piinlikustunne ruumis on nii paks, et seda võiks noaga lõigata.

Vibraatorid
Ka sul on seksisaladusi – poiss-sõber leiab su vibraatorikollektsiooni. Aastate jooksul oled ostnud ühe, teise ja kolmandagi ning püsisuhte ajaks on tagavara nii muljetavaldav, et elukaaslane võib seda väga valesti mõista.

Millised piinlikke olukordi on sinul kallimaga kokkukolimise järel esinenud?

Allikas: Femalefirst.co.uk

Buduaar.ee