KOPUTUS TAGUMISELE UKSELE – mida peaksid teadma?

KOPUTUS TAGUMISELE UKSELE – mida peaksid teadma?

Kas oled kunagi mehega voodis olles sattunud olukorda, kui härra hakkab sihtima punkti, mida sina pigem ainult ühel kindal eesmärgil kasutaksid? Enamasti valdavad naist sellel hetkel kahetised tunded: ühest küljest on ju põnev uusi asju avastada ning seeläbi rutiinist pisut välja murda, teisalt oleme kõik kuulnud või kogenud, kui valus see kogemus olla võib…

Kas oled kunagi mehega voodis olles sattunud olukorda, kui härra hakkab sihtima punkti, mida sina pigem ainult ühel kindal eesmärgil kasutaksid? Enamasti valdavad naist sellel hetkel kahetised tunded: ühest küljest on ju põnev uusi asju avastada ning seeläbi rutiinist pisut välja murda, teisalt oleme kõik kuulnud või kogenud, kui valus see kogemus olla võib…

Õnneks ei pea see tingimata ebameeldiv olema – vastupidi, tegemist võib olla äärmiselt nauditava kogemusega. Kuid selleks, et see nauditavaks muuta, tuleb ka anaalseksi, nagu kõigi teistegi asjade puhul, enne praktikasse hüppamist pisut teooriat õppida.

Aastaid tagasi, kui anaalseksi sarjas „Seks ja linn” mainiti, oli terve maailm täiesti šokeeritud. Nimelt sai Charlotte oma kaaslaselt ettepaneku järgmisel õhtul anaalseksi proovida. Süütu ja pisut naiivne Charlotte sattus aga paanikasse ning kust mujalt veel adekvaatset nõu saada kui mitte oma sõbrannadelt? Naised käskisid tal hoolega läbi mõelda, kui väga ta seda meest armastab, sest kui lauale lüüakse anaalvahekord, peaks see armastus ikka hiiglama suur olema. Viimase peale teatas Samantha, et tema arvates on inimeste kehaõõnsused põhjusega loodud ning neid tuleks seega ka kasutada – ainus asi, mida meeles peaks pidama, on see, et kasutada tuleb ohtralt libestit! Tänapäeval pole anaalvahekord tabuteema, vaid osa inimeste seksuaalsusest: sellest räägitakse ilma valehäbita, lahatakse erinevates telesarjades ning isegi lauldakse sellest! Seega on tagumine aeg selle fenomeni kohta kogu tõde päevavalgele tuua!

Mis tunne see on?

Kuna enamik naistest selle konkreetse kehaosaga väga tuvust tegema ei kipu, oleks kõige lihtsam viis selle teadasaamiseks iseendaga mängimine. Eksperimendid anaaltapi, vibraatori, dildo või sõrmedega on kõige populaarsemateks katsetamisviisideks. Anaalseksil on vaieldamatud hüved ka mehe jaoks ning sellest tingituna on mehe orgasm traditsioonilise vahekorra käigus saadud kulminatsioonist totaalselt erinev. Ka paljud naised väidavad, et nad on läbi anaalseksi ihaldusväärse lõpuni jõudnud.

Partnerit tuleb usaldada

Kui oled omal käel endale asja selgeks teinud ning teada saanud, mis sinu jaoks sobib ning mis mitte, on aeg partner mängu tuua. Kui soovid meest voodis üllatada, siis anaalseks pole selleks sobilik vahend. Seda teemat tuleb oma kaaslasega eelnevalt arutada – nii hoiad ära ootamatu reaktsiooni, ebamugavuse ning usaldusprobleemid. Alusta lihtsast küsimusest: „Kas oled kunagi anaalseksi peale mõelnud?” või „Tead, ma lugesin täna Buduaarist artiklit anaalseksist. Kas sa oleksid väikesest eksperimendist huvitatud?”. Kui olukord on aga vastupidine ning initsiatiivi näitajaks on hoopis meespool, siis tea, et kui sa end selle juures ebamugavalt tunned, siis võid seda alati oma mehele öelda. Juhul kui oled ka ise juba selle mõttega mänginud, veendu, et esimene katsetus toimuks kindlasti kellegagi, keda sa lõpuni usaldad.

„Õnnetus” ja valu

Esimese korraga kaasnevad kindlasti teatud hirmud. Peamiseks hirmuks on tavaliselt tagumise ukse bioloogilised funktsioonid ja kartus ebameeldiva „õnnetuse” ees. Tegelikult pole vaja selle pärast pabistada, vähemalt mitte siis, kui oled viimase kolme kuni viie tunni jooksul tualettruumi külastanud – sel juhul võid kindel olla, et seestpoolt on kõik täpselt nii puhas, kui olema peab!

Mänguaja saabudes võid igaks juhuks käeulatusse varuda tumeda saunalina ja mõned niisked salvrätid. Kuna anaalseksiga käib kaasas natuke suurem risk, siis ei tohi suures kirehoos kondoomi unustada!

Nüüd läheb lõbusaks!

Enne kui asja kallale asute, tuleb kogu hingega eelmängule pühenduda. Viimane võiks olla võimalikult pikk ning nauditav. Eelmäng peaks koosnema oraalseksist ning vahekorrast, ära häbene ka mänguasju kaasamast. Mida suurem on erutus, seda libedamalt kõik kulgeb. Loomulikult tuleks kasutada libestit ning seda valides silmas pidada, et anaalvahekorra jaoks on parim silikooni sisaldav, mitte vee baasil tehtud libesti. Esimeseks poosiks on kõige mugavam  väikese ümberkorraldusega misjonär – aseta alaselja alla padi ja oledki paigas! Oluline on, et naine omaks olukorra üle kontrolli. Esimestel kordadel ei tohiks orgasmi eesmärgiks seada. Võta seda kui eksperimenteerimist, usalduse arendamist ja lõbutsemist. Pea meeles, et võid igal ajal partnerile öelda, kui sulle midagi ei meeldi või kui soovid sootuks lõpetada.

„Olen kunagi proovinud ja siis mulle ei meeldinud – valus oli! Nüüd on jälle jama, sest minus on uuesti huvi tärganud, aga mehel on natuke liiga suur. Kuid mulle meeldib, kui mees oma sõrmi minu „tagauksel” kasutab, kuidagi mõnus on!” – Kersti (24)

„Mina sain alles hiljuti selle asja tehtud. Ilma libesti, sõrmede ja muude vidinate abita. Ei teagi, lihtsalt läks sujuvalt selleni, ma ei hakanud takistama ka. Ebamugav oli muidugi. Mingi hetk käis korra valu läbi ja siis nagu polnud kõige hullem enam. Ei tea, kas sellele aitas kaasa see, et olin paar klaasi veini joonud.” – Anni (28)

„Minule anaal ei meeldi. Võibolla kunagi proovin libestiga uuesti. Paar üritust mehe poolt on tulnud, aga need on lihtsalt nii valusad olnud, et EI! Kuigi ühe kutiga kunagi varem seda tegime ja siis oli see tõesti üllatavalt hea, aga asi oli ilmselt ka selles, et sellel tüübil tükk maad väiksem kui mu mehel.” – Kati (23)

„Olen ise proovinud ning seda mehega, kellega olin juba pikemat aega koos olnud. Suvakaga seda ei saa, peab ikka kindel olema ja inimest usaldama. Me proovisime ikka mitu korda, kuid tihti lõi lihtsalt krambi sisse. Lõpuks saime hakkama ja kui ta seal sees oli, polnudki nii hull, kui arvasin. Hirmul on alati suured silmad. Kaua see aga ei kestnud, sest mees lõpetas jube kähku. Eks talle oli see väga erutav – teha midagi muud ja olla vahelduseks ühes väikeses ning pimedas ruumis.” – Eva (34)

„Ei ütleks, et see ajaga paremaks muutub, et veidike kannatad ja siis mingi aeg on hea. Pigem on see hea siis, kui ennast täiesti lõdvaks lased, oled erutunud ja partnerit usaldad. Eelmise partneriga proovisin ning jube valus ja vastik oli, praegusele mehele tegin aga ise ettepaneku, et võiks proovida ja kui aus olla, siis olen iga kord mina see, kes väga anaali tahab. Väga hea on, parem kui traditsiooniliselt. Lõpetan ka alati, aga selleks on vaja ka kliitori stimuleerimist. Kõik on siiski mõtlemises kinni.” – Marika (27)

„Mul küll alguses valus ei olnud. Isu oli selle järele juba ammu, siis suunasin mehe ka sinnamaale. Esimene kord oli ilma libestita, aga see oli ülimalt hea, sest olin ise lihtsalt nii märg. Kõikide kurjade juttude kiuste sain ühe parima orgasmi! Vahel on mõnus teistmoodi, aga tavaline seks on ikkagi mugavam ja kiirem.” – Laura (35)

 

Tekst: Heidi Ruul

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar, talv 2015