KRISTIAANA LUGU: mees ei taha seksida, sest naine on püha

KRISTIAANA LUGU: mees ei taha seksida, sest naine on püha

Kui mees saab isaks ja ta näeb sünnitusvalude käes piinlevat naist, siis tihti hakkab ta naisest palju rohkem lugu pidama. Seda loodavad ja eeldavad paljud naised, aga ometi ei käitu kõik mehed nii. Reaktsioon sünnituse nägemisele on erinev ja leidub ka mehi, kes hakkavad oma naisest sedavõrd palju lugu pidama, et ei suuda temaga enam seksida. Tundub imelik? Kahjuks mitte.

Kui mees saab isaks ja ta näeb sünnitusvalude käes piinlevat naist, siis tihti hakkab ta naisest palju rohkem lugu pidama. Seda loodavad ja eeldavad paljud naised, aga ometi ei käitu kõik mehed nii. Reaktsioon sünnituse nägemisele on erinev ja leidub ka mehi, kes hakkavad oma naisest sedavõrd palju lugu pidama, et ei suuda temaga enam seksida.

Tundub imelik? Kahjuks mitte.

Kristiaana räägib Buduaarile, et just sellises olukorras on ta olnud juba üle aasta. “Kõik sai alguse meie tütre sünnist. Sünnitus oli raske ja mees oli mulle kõik need 18 tundi toeks ja abiks. Rõõmustasime väga oma esimese lapse üle, seda enam, et olime koos üle elanud ka juba ühe raseduse katkemise. Aeg läks omasoodu ning tänaseks on sellest beebist saanud pooleteiseaastane väike preili, keda nii ema kui isa väga armastavad. Ma ei saa öelda, et mu mees mind ei armastaks – ta hoiab ja hoolitseb meie mõlema eest väga hästi. Aga suhtest on puudu seks. Nii kurb, kui see ka ei ole, siis mees ütleb, et ta ei suuda enam peale sünnitust minuga seksida. Põhjus ei ole selles, et mu keha oleks kuidagi koledamaks muutunud. Pigem vastupidi, olen nüüd isegi saledam ja paremas vormis kui enne lapse saamist. Aga küsimus on mehe mõttemaailmas. Ta ütleb, et ma olen tema jaoks püha olevus, kes tõi ilmale tema maailma kõige armsama inimese ja tegi temast tõelise mehe. Ta ütleb, et emaksolemine on roll, mida naine peab auga kandma ja pühana hoidma. Ja selle püha staatusega on kaasnenud see, et ta lihtsalt ei suuda minuga seksida ja nii juba aasta aega või isegi rohkem. Ta ütleb, et seks on midagi räpast ja metsikut ning ma pole enam see naine, kellega ta tahaks midagi räpast teha. Ta ütleb, et ma olen nagu kallis teemant, mida ta tahaks kappi panna, tuled peale keerata ja imetleda. Kas ei kõla haiglaselt?

Eks esialgu ei näidanud ma ise üles huvi seksida, aga kui laps oli pooleaastane, siis hakkasin initsiatiivi näitama ning mees suutis kogu aeg kuidagi last ettekäändeks tuua, et sellest kõrvale hiilida.

Kuna laps magas meie toas, siis vabandas ta sellega, et kuidagi imelik on lapse juuresolekul seksida ning mulle tundus kohe, et midagi on kahtlane. Kahtlustasin armukest, aga peale tema asjadesse korduvat piilumist ja ka vaadates seda, kuidas ta käitub, siis olen päris veendunud, et ta räägib tõtt. Lahku ta minna ei taha, räägib, et on maailma kõige õnnelikum mees oma suure ja väikese naisega. Õhtud ja nädalalõpud veedab koos meiega. Kui olen küsinud, et kas ta siis rohkem lapsi ei taha, ütleb ta, et talle sellest ühest printsessist piisab. Tundub, et tal on tõesti seksiga mingi probleem tekkinud. Varem oli pigem selline, kes tahtis mitu korda päevas seksida ja enne mind on tal olnud ka päris palju partnereid. Kui seda ei teaks, siis hakkaks lausa kahtlustama, et tegu on geimehega, kes tegi naisega seksi, et last saada. Nüüd räägib hirmuga ka sellest, kuidas ta ei kujuta ette, et mõni mees tulevikus tema tütrekest puutuks, sest seks on räpane. Räägib seda ka sõpradele ja küsib avalikult häbenemata nendelt, et miks nad oma pühasid naisi rüvetavad.

“Kuidas tulla välja sellest pühast staatusest ja olla taas oma mehele seksikas voodiloom,” küsib Kristiaana.