KUI MEHELE ON ORGASMI saamine tähtsam kui naise tulevik…

6 kommentaari
KUI MEHELE ON ORGASMI saamine tähtsam kui naise tulevik…

Meestele meeldib seks ja muidugi on ka orgasmi saamine väga oluline, ent kas selle nimel tasub ohverdada oma kallima austus ja usaldus? Antud lugu on ilmselt vaid üks paljudest, sest enamus naisi sel teemal avalikult ei räägi.

Meestele meeldib seks ja muidugi on ka orgasmi saamine väga oluline, ent kas selle nimel tasub ohverdada oma kallima austus ja usaldus? Antud lugu on ilmselt vaid üks paljudest, sest enamik naisi sel teemal avalikult ei räägi.

Hiljuti postitas üks neiu internetti üsnagi mõtlemapaneva loo, mida saad lugeda allpool:

Mul on oma kallimaga väga vedanud, ta on tark, hoolitsev ja kena. Tal on siiras ja hea süda ning ma olen temaga õnnelik. Siiski juhtus mõni aeg tagasi miskit, mida ma oma peast enam välja ei saa. Nimelt loobusin ma hiljuti beebipillide võtmisest, sest need ei sobinud minu organismiga ning see tähendas, et edaspidi pidime kallimaga seksides kondoomi kasutama. Ütlesin seda talle ja ta oli sellega päri. Kuid seksi ajal võttis ta ühel hetkel salaja kondoomi ära ja ma sain sellest alles peale seda teada, kui ta orgasmi sai. Ma küsisin temalt, miks ta seda tegi, kui ta teadis, et ma enam beebipille ei võta ja ma kohe kindlasti ei taha praegu rasedaks jääda. Ainus, mis ta öelda oskas, oli see, et ta ei saa kondoomiga orgasmi ja selle kasutamine oli ebamugav. Ta ütles, et kondoom põhjustas talle stressi ja siis lihtsalt vabandas. See juhtus alles hiljuti ja me pole peale seda rohkem vahekorras olnud. 

Ma ei saa juhtunut peast välja. 

………………………………………………………

Antud lugu on kommenteerinud väga paljud naised ning mõni neist peab juhtunut isegi vägistamiseks. Enamik soovitab mehe kohe maha jätta, sest on selge, et seks ja orgasmi saamine on selle mehe jaoks tähtsam kui naise tulevik. Vahel ei olegi rasedaks jäämiseks rohkem vaja, kui üht kaitsmata vahekorda…

 

Mida sina antud olukorras teeksid?

Allikas: Reddit.com