KUI PEENIS EI KÕVASTU, siis naine ei meeldi mehele?

Levinud arvamuse kohaselt erutub mees kohe kui näeb naist, kes talle füüsiliselt väga meeldib ning üleüldiselt võiks arvata, et meestel on pigem probleem erektsiooni maha surumisega, kui selle saamisega. Reaalsuses pole kõik aga sugugi nii must ja valge.

Levinud arvamuse kohaselt erutub mees kohe, kui näeb naist, kes talle füüsiliselt väga meeldib ning üleüldiselt võiks arvata, et meestel on pigem probleem erektsiooni mahasurumise kui selle saamisega. Reaalsuses pole kõik aga sugugi nii must ja valge.

Kui mehe peenis ei kõvastu oma naise peale, siis toob see seksuaalellu paksu õhku ja muremõtteid mõlemale osapoolele. Naise silmis lasub süü temal ning arvatakse, et teine osapool on tema vastu iha kaotanud, kuigi tegelikult võib erektsiooni puudumine hoopis midagi muud tähendada.

Seksiekspertide sõnul ei ole erektsiooni mittesaamisel enamasti mingit pistmist iha puudumisega oma naise vastu. See võib olla seotud liigses koguses alkoholi tarbimise, stressi ja pingetega või olla isegi mõne tugevatoimelise ravimi kõrvalnähtus.

Kui suhtes on antud probleem juba mõnda aega olnud, siis tasub kindlasti sel teemal rääkida ning mees võiks oma elustiili üle vaadata ja halba ei teeks ka meestearsti poole pöördumine.

Allikas: askmen