Reklaam sulgub sekundi pärast

KUIDAS AIDATA KAASA, et mees sinusse ära armuks

Eelkõige tänu sotsiaalmeediale on tänapäeva meestel palju suurem võimalusterohkus ja silmarõõmude valik, mis neil pahatihti pea segi ajab. Kui oled leidnud selle mehe, kes kõikidele sinu poolt etteantud parameetritele vastab, tuleb mõnikord natuke vaeva näha, et ka hr Õige oma pr Õige ära tunneks. 

Eelkõige tänu sotsiaalmeediale on tänapäeva meestel palju suurem võimalusterohkus ja silmarõõmude valik, mis neil pahatihti pea segi ajab. Kui oled leidnud selle mehe, kes kõikidele sinu poolt etteantud parameetritele vastab, tuleb mõnikord natuke vaeva näha, et ka hr Õige oma pr Õige ära tunneks. 

Armumise juures on kindlad aspektid, mida pole kahjuks võimalik selgitada. Mõnikord on selleks vaja vaid sädet ning kirjeldamatut keemiat ja juba oledki üleni armujoovastuses. Paraku võib sädemest ka laastav tulekahju süttida. On olemas teatud asjad, mis aitavad viimast ära hoida ning panevad mehe sinusse justkui võluväel armuma. 

Need seitse asja on igaühe jaoks täiesti teostatavad ning annavad kiireid tulemusi.

1. Ole emotsionaalselt iseseisev. See tähendab, et vastutad iseenda õnne eest – mees ei tee sind õnnelikuks, seda teed sina ise! See on täielik vastand pidevale vajadusele mehe küljes rippuda. Mehed armuvad naisesse, kes elavad õnnelikku iseseisvat elu.

2. Seisa enda eest. Ära lase mehel endast üle trampida. Sa ei pea midagi välja kannatama. Kui ta teeb või ütleb midagi, mis sulle ei meeldi, siis anna talle sellest kohe märku. Vastasel juhul ei ole sa tema silmis suurt midagi väärt. Ja mis kõige hullem, hiljem sa reegleid enam ei muuda. 

3. Ole auhind. Mehed väärtustavad oma elus neid asju, mille nimel nad on pidanud vaeva nägema. Ole enesekindel ja tunne end auhinnana, mille saamiseks peab mees palju tööd tegema. Teadvusta endale, et oled enesekindel naine, kes väärib armastust, imetlust ja jumaldamist. 

4. Ole haavatav. Suure osa armumisest moodustab haavatavus ning kuidas selleks valmis ollakse. Selleks et mees sinusse armuks, peab ta nägema sind täpselt sellisena, nagu sa oled. See võib hirmutav olla, aga pead end talle aegamööda avama. 

5. Hinda ja tunnusta teda. Mees armub naisesse, kelle seltskonnas ta end hästi ja mugavalt tunneb. Lõppude lõpuks tahab ta sind ju õnnelikuks teha! Ta soovib end alateadlikult kangelasena tunda. Kui märkad tema juures midagi, mida teised reeglina tähele ei pane, siis anna mehele sellest märku – nii tunneb ta sinuga automaatselt tugevamat sidet.

6. Hooli temast. Leia aega, et uurida, kuidas ta päev möödus ja kuula tema vastust hästi tähelepanelikult. Lase tal rahulikult rääkida – see näitab, et hoolid. 

7. Anna talle ruumi. Meestel käib armumine hoopis teistmoodi kui naistel. Neil on tugevama sideme loomiseks tihti distantsi vaja. Ära võta seda isiklikult, kui mees sinust paar päeva puhata soovib – see on tegelikult positiivne märk! Nad tahavad suhet luues kindlad olla, et suudavad siiski mingisuguse vabaduse säilitada. Ära klammerdu!

 

Buduaar.ee