KUIDAS ALUSTADA ERUTAVATE inetustega? FiFi Boutique sooduskood!

KUIDAS ALUSTADA ERUTAVATE inetustega? FiFi Boutique sooduskood!

Kindlasti on sulle lapsepõlvest meelde jäänud, et ei tohi inetuid sõnu kasutada ja veel vähem ropendada. Kuid on teada fakt, et paljudele paaridele meeldib kirelõõmas vahetada erutavaid inetusi ehk kõnelda nii, nagu sa seda tavaliselt ei tee. ..

Kindlasti on sulle lapsepõlvest meelde jäänud, et ei tohi inetuid sõnu kasutada ja veel vähem ropendada. Kuid on teada fakt, et paljudele paaridele meeldib kirelõõmas vahetada erutavaid inetusi ehk kõnelda nii, nagu sa seda tavaliselt ei tee…

Sageli keskendutakse voodis liialt füüsilistele faktoritele nagu puudutused ja poosid. Teenimatult jääb tagaplaanile aga verbaalne pool. „Erootilise alatooniga öeldud laused või nende kuulmine stimuleerib ajus dopamiini vallandumist, see aga mängib seksuaalse erutumise juures väga olulist rolli,“ teatab seksuoloog Ian Kerner.

Kui sa oled veidi häbelik, siis alusta samm-sammult. Pea meeles, et siin ruumis olete vaid teie kaks ja pole oluline, mida teised kusagil mujal mõtleksid. Abiks võib olla ka see, kui mõtled endale välja alter ego, mis vallandub vaid magamistoas ja vaid sinu kallimale. Meenuta Beyonce’i, kes tutvustas oma alter ego‘na Sashat!

Kas teadsid, et ka uuringud pooldavad riivatud jutte? Oma seksuaalsetest vajadustest avameelselt rääkivad naised seksivad sagedamini ja saavad rohkem orgasme.

Tunne end vabalt. Ennekõike loo koos partneriga avatud, soe ja sensuaalne kooselu. Enne, kui julged alustada dirty talk‘iga, pead ennast koos temaga hästi ning vabalt tundma.

Seksikas sosin. Istu oma kallimale lähemale ja sosita õrnalt talle kõrva. Räägi talle oma soovidest ja tunnetest. End kindlamalt tundes võid oma soove juba valjemini välja öelda. Kui on vaja, võta appi partneri käsi ja näita talle, kust sind puudutada.

Võta juhtimine üle. Kui te armatsete, siis anna talle vähemalt kolm-neli käsku, mida ta peab täitma. Kamanda teda valjusti! Usu, sinu soov saab talle seaduseks!

Leia õige hääletoon. Leia endale omane kõnepruuk ja harjuta seda. Lubatud on nii vingumine, urisemine kui ka sosistamine. Loomulikult ei pea sa neist vaid üht valima, saad oma kallima tõeliselt hulluks ajada, kasutades erinevaid hääletoone.

Jää iseendaks. Ära matki filmides nähtud seksikiisusid, nii võid näida hoopis tobedana. Ole sina ise, ainult oma uues seksikamas ja enesekindlamas rollis.

Laienda oma sõnavara. Rollimängus peaksid vältima meditsiinivaldkonda kuuluvaid termineid nagu “peenis”. Surfa netis ja otsi sellistele sõnadele erootilisemaid vasteid.

Harjuta. Sa ei vaja oma partnerit, et dirty talk‘i harjutada. Harjutamine teeb meistriks ja ka räpane kõnepruuk ei ole siin erandiks. Hea on alustada sellega masturbeerides, kujutades end oma kallima käte vahele ja karjudes talle erutavaid sõnu. Algul võid mõelda seda vaikselt, kuid hiljem peaksid suutma juba valjusti oma “räpased” mõtted välja öelda.

Alusta lihtsalt. Räägi sellest, mis toimub ja mida tunned. Laused nagu ”jumaldan, kui sedasi teed” või ”see on nii hea” on viis rääkida seksikalt, ilma et peaksid kasutama riivatud sõnu.

Kas teadsid, et erutudes vallandub kehas rohkem testosterooni, mis madaldab tämbrit.

Kahekõne. Dirty talk peaks toimuma kahekõnena. Kui sina juba sellega algust teed, võiks su partner sulle samaga vastata.

Chat‘ist magamistuppa! Kui sa ei ole varem dirty talk‘i kasutanud, siis ideaalne koht selle harjutamiseks on chat. Isegi kui te olete samas majas ja kui teil on kaks arvutit, meelita oma kallim jututuppa ja alusta seal vestlusega ja vaata, kuhu see välja viib.

Uus Eesti erootikabutiik pakub eksklusiivselt Buduaari lugejatele kaupa 10% soodsamalt. Sisesta kood “fifixbuduaar” ostukorvis ja proovi midagi uut! www.fifi.ee (kood kehtib kuni 21.10.2016)

Sarnased artiklid