KUIDAS IGA MEES jõusaalis endasse armuma panna?

KUIDAS IGA MEES jõusaalis endasse armuma panna?

Oleme rohkem kui küll näinud filme, kus jõusaalides saavad alguse ebareaalselt kuumad ja romantilised armulood, kuid kuidas on asjad päriselus? Teaduslikud on tõestatud, et treenides ja higisena on inimesed üksteise jaoks atraktiivsemad, seega pole ime, et trenažööride ja hantlite vahel ahvatlus suur on. Olgem ausad – kõik need treenitud mehed on ju nii kuumad! Kas oskad aga nende tähelepanu võita? Oleme kokku pannud nimekirja asjadest, mida teha või tegemata jätta, et ruumi kuumim mees endale võita.

Oleme rohkem kui küll näinud filme, kus jõusaalides saavad alguse ebareaalselt kuumad ja romantilised armulood, kuid kuidas on asjad päriselus? Teaduslikult on tõestatud, et treenides ja higisena on inimesed üksteise jaoks atraktiivsemad, seega pole ime, et trenažööride ja hantlite vahel ahvatlus suur on. Olgem ausad – kõik need treenitud mehed on ju nii kuumad! Kas oskad aga nende tähelepanu võita? Oleme kokku pannud nimekirja asjadest, mida teha või tegemata jätta, et ruumi kuumim mees endale võita.
 

ÄRA JÕLLITA TEDA

On ilmselge, et tal on kuum keha – selles ju asi ongi. Kuigi sa sooviksid teda arvatavasti jõllitada iga päev, iga tund ja iga minut, võivad niimoodi asjad tema jaoks kiirelt ebamugavaks muutuda. Pidev vahtimine on parim viis, kuidas teda teise ruumi otsa peletada.

NAERATA TALLE

Kui ta sinust möödub, saada talle üks sõbralik ja soe naeratus. Su kaunite valgete hammaste nägemine on tema jaoks kindel märk, et oled huvitatud ning arvatavasti soovib ta tänu sellele sinuga tutvust teha.

ÄRA KOMMENTEERI TA KEHA

Olgem ausad – kellegi tuharalihaste kommenteerime mõjub lihtsalt perversselt…

KOMMENTEERI TEMA TREENINGVARUSTUST

Teil on vestluse alustuseks olemas üks ühine teema – jõusaal. Kui teed komplimendi tema lahedate kõrvaklappide või treeningjalanõude kohta, näitad talle, et sa ei ole ainult tema kuuma keha peal väljas, vaid huvitud ka tema maitsest ja tegemistest.

VÄLDI VEIDRAID GRIMASSE

Raskuste tõstmisel urisemine ja nägude tegemine ei ole lihtsalt hea look. Jah, on arusaadav, et treenimine on esmatähtis, kuid on suur vahe pingutamisel ja koletise kombel möirgamisel.

PANE RÕHKU OUTFIT‘ILE

Teame, et oled jõusaalis treenimiseks, mitte moelaval kõndimiseks, kuid koledad kulunud treeningrõivad ei ole kuidagi atraktiivsed. Vaata kriitilise pilguga oma riided üle ja küsi endalt, kas tahaksid tutvust teha kellegagi, kes käib jõusaalis nagu kodutu. Kui vastus on ei, oleks ehk aeg endale spordipoest veidi uuem kollektsioon muretseda. Võta seda kui investeeringut!

ÄRA ÕPETA TEDA

Suhtluse alustamine kriitikaga on kindel ei. Kellelegi ei meeldi kõiketeadjad, seega tõtta appi ainult siis, kui näed, et ta teeb midagi nii valesti, et võib endale viga teha.

Allikas: Muscleandfitness.com