Kuidas jõuda täiusliku seksi juurde?

Kuidas jõuda täiusliku seksi juurde?

Seksuaalelu on looduse poolt antud parim viis püsida heas vormis, lõõgastununa ja tervena. Seks armastatud inimesega on alati hea. Kuid mida teha, et hea muutuks veel paremaks? Teie ees on 13 võimalust, kuidas jõuda täiusliku seksini.  

Seksuaalelu on looduse poolt antud parim viis püsida heas vormis, lõõgastununa ja tervena. Seks armastatud inimesega on alati hea. Kuid mida teha, et hea muutuks veel paremaks? Teie ees on 13 võimalust, kuidas jõuda täiusliku seksini:

1. Seksi vähemalt kord nädalas

Uuringud näitavad, et kui seksid vähemalt kord nädalas, hoidad eemal haigused ja depressiooni. Tuleb välja, et suguelundite stimuleerimine tugevdab immuunsüsteemi, vähendab peavalu ning võitleb igapäevaste valude ja vaevadega.

2. Ära lase end seksi ajal segada

Voodis televiisori vaatamine on üks kõige suuremaid libiido hävitajaid. Teleriekraani võbelus hüpnotiseerib sind magama, muudab su seksi suhtes tundetuks ning kaotab su sugutungi terveks õhtuks ära. Kui tahad paremat seksi, lülita televiisor välja ja pööra end ümber.

3. Leia üles oma erogeensed piirkonnad

Erogeensed piirkonnad – keha seksiandurid – paiknevad üle kogu keha, mitte ainult suguelundite piirkonnas. Kui neid piirkondi eelmängu ja seksi ajal või peale seksimist õigesti hellitada, võivad need anda sulle just selle õige värinatunde.

4.Muuda asendeid

Kõige levinum on misjonäriasend, mida kasutab 80% inimestest. Selleks, et seksist rohkem rahuldust saada, otsi ja proovi uusi asendeid.

5. Söö banaane

Banaanides leidub rohkesti B- vitamiini. Nende söömine parandab suguelundite verevarustust, muudab seksi täiuslikumaks ja suurendab orgasme.

6. Räägi oma fantaasiatest

See erutab teid rohkem kui eelmäng. Kui sa ei julge ise alustada, lase mehel  esimesena rääkida.

7. Tee kolm korda nädalas trenni

Mitte ainult hea enesetunde saamiseks, vaid ka selleks, et see tõstab su sugutungi, orgasmipotentsiaali ja seksuaaljõudu.

8. Seksi hommikuti

Meessuguhormoonil – testostseroonil – on oma kindel päevakava. Tavaliselt on selle tase kõrgem hommikuti, madalam pärastlõunal ja väga madal öösiti.

9. Seks sarnaneb iluraviga. 

Tuleta endale meelde, et kui seksid kolm korda nädalas, võid oma vanusest 7- 12 aastat maha lahutada. Kuid juhuseks, oma suure stressifaktoriga, on hoopis vastupidise efektiga. 

10. Tea oma hormonaalset õitseaega

See aitab sul oma seksuaalelust maksimumi võtta. Regulaarse tsükli 7.- 14. päev on su seksuaalelu kõrgpunktid.

11. Räägi seks paremaks

Arvatakse, et 90 % inimestel on kehv seksuaalelu just seetõttu, et sellest rääkimine on nende jaoks liiga piinlik. Kas sa muretsed selle pärast, et su partner ei suuda kriitikat taluda? Tema reaktsioon võib sind aga hoopis üllatada! Ühes hiljutises seksiküsitluses ütles 95% meestest, et nad sooviksid, et nende sõbratarid räägiksid rohkem sellest, mis neile voodis meeldib ja mis mitte.

12. Käi korrapäraselt tervisekontrollis

Miski ei pane su seksuaalelule suuremat põntsu kui nabaalused valud ja menstruatsioonieelsed hädad ning salapärast sügelust tekitavad voolused. Kui sulle miski muret teeb, külasta naistearsti. Tee seda isegi sel juhul, kui oled 100 % kindel, et tegemist pole suguhaigusega.

13.  Unusta ära üheaegsed orgasmid

Filmides suudavad nad seda alati – kuid see on sellepärast, et nad teesklevad. Tegelik võimalus, et te kahekesi karjudes maja kokku kukutate , on väike. Liiga õhinal üritades võid sa oma orgasmivõimaluse üldse ära nullida, samaaegsest orgasmist rääkimata.

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid