Kuidas kallimale head meelt teha? Lihtuses peitub võlu!

Kuidas kallimale head meelt teha? Lihtuses peitub võlu!

Kui soovid kallimale oma armastust näidata, siis unusta kõik stiilsed ja mitte nii stiilsed romantilised žestid. Meestele ei väljenda sinu armastust midagi rohkem, kui ootamatult külmkappi sattunud õlleblokk. Mehed armastavad lihtsust, seda nii tegudes kui sõnades. Sinu ees on neli meeste mõistes romantilist ja lihtsat viisi, kuidas kallimale head meelt teha…

Kui soovid kallimale oma armastust näidata, siis unusta kõik stiilsed ja mitte nii stiilsed romantilised žestid. Meestele ei väljenda sinu armastust miski rohkem, kui ootamatult külmkappi sattunud õlleblokk. Mehed armastavad lihtsust, seda nii tegudes kui sõnades. Sinu ees on neli meeste mõistes romantilist ja lihtsat viisi, kuidas kallimale head meelt teha… .

 

 

Vallatu etendus

Meeste jaoks ei ole tähtsust, kas voodilinad on satäänist või puuvillast, kas lilled magamistoas kollased või punased, kas küünlad on roosad või roosilehed voodil… . Meestele meeldib spontaansus ja erilisus. Seega, miks mitte üllatada oma kallimat mõne kuuma rollimänguga? “Olime kallimaga parasjagu raamatupoes, kui tunnistasin talle, et töötajate vormiriietus siin on päris seksikas. Järgmisel päeval riietus minu kallim seksikaks raamatupoetöötajaks ning tuli mulle külla, piilus kavalalt oma suurte prillide tagant ning uuris, kas ma juba oma lemmikraamatu leidsin. Loomulikult palusin ma tema abi… .” Rudy, 24.

 

Vabasta ta perekonnast

Sidemete loomine sinu tulevase kaasa perekonnaga on muidugi ülioluline, kuid siiski ei tasuks kallimat iga kord pereringi vedada. Kui mõnikord vabandad ta välja, siis tea, et ta võtab seda kui märki sellest, et sa tõesti hoolid. Kui aga sa veenad teda osalema igal pereüritusel, siis võib asi lõppeda nii, nagu Mike’il. “Igapühapäevased õhtusöögid tema perekonnaga on mind tõeliselt ära kurnanud. Ma pean rääkima tema vanaonuga poliitikast, kuid tegelikult unistan hoopis oma kodust ja diivanist.”

 

Naudi koos temaga

Juba meie esivanemad teadsid, et armastus käib kõhu kaudu. Kuid erinevalt meist, naistest, ei naudi mehed peenetes restoranides käimist ja roogade tellimist, mille nime nad ei suuda välja hääldadagi. Kõik, mida mees tahab, on süüa koos sinuga. “See on täiesti turn off, kui tüdruk ütleb sulle õhtusöögilauas, et ei saa peale vee ja salati midagi süüa, sest tal on dieet. Ei ole midagi seksikamat, kui tüdruk, kes saadab kõik dieedid kuu peale ja naudib isuga juustuburgerit.” Tom, 28.

 

Paku talle konkurentsi

Mehi ajab alati pöördesse see, kui keegi tahab neist parem olla. Seepärast kutsu kallim väiksele pokkeritruniirile, bowlingut või videomängu mängima. “Mul oli tüdruksõber, kes kutsus mind alati noolekat mängima. Võit käis erinevate asjade peale, nagu kaotaja avab võitjale terve nädala jooksul autoukse vms. See mäng küttis mind alati üles, olles osake justkui eelmängust.” Tony,24.

 

 

allikas: sheknows.com

 

Triin Tisler