Kuidas kohata härra Õiget?

3 kommentaari
Kuidas kohata härra Õiget?

Kui see tsitaat ei kuulu enam mitte ainult Carrie Bradshaw’le, vaid ka sulle, siis tea, et unistuste mehe leidmine ei olegi tegelikult nii raske, kui sa arvad – sa pead lihtsalt õigest kohast otsima. Ta ei ole sinu eest peitu pugenud! Kui sinu mr Big on veel leidmata, siis peaksid lihtsalt muutma oma otsingustrateegiaid, sest võimalusi kallimat leida on mitmeid.  

Kui see tsitaat ei kuulu enam mitte ainult Carrie Bradshaw’le, vaid ka sulle, siis tea, et unistuste mehe leidmine ei olegi tegelikult nii raske, kui sa arvad – sa pead lihtsalt õigest kohast otsima. Ta ei ole sinu eest peitu pugenud! Kui sinu mr Big on veel leidmata, siis peaksid lihtsalt muutma oma otsingustrateegiaid, sest võimalusi kallimat leida on mitmeid.

Härra Õige nimekiri

Selleks, et leida üles oma unistuste mees, pead ta ära tundma. Kirjuta üles need omadused, mis sinu jaoks meeste puhul olulised ja vajalikud on, ning need omadused, mille olemasolul teie suhe kindlasti pikaajaliseks kujuneda ei saa. Kuid ära võta seda nimekirja kui karmi seadust – tõenäoliselt ei suuda ükski mees kõike neid punkte täita. See list on hea selleks, et saaksid oma mõtted ja tunded sinna kirja panna.

Vaata ringi

Võib-olla oled sa oma unistuste meest juba kohanud, aga sa lihtsalt ise ei tea veel seda. Seega, enne kui lähed teda kuskilt kaugelt otsima, vaata natuke oma tuttavate seas ringi – võib-olla on ta keegi, keda sa juba tead. Sinu parim sõber, naaber või töökaaslane on ühed võimalikest variantidest. Sinu härra Õige võis kogu aeg su juures olla. Küsi endalt, kas sinu meessoost tuttavate hulgas on ainult sõbrad või võiks keegi neist sulle ka midagi olulisemat tähendada. 

Ta võib olla kliki kaugusel 

Kui sa pole seda tüüpi naine, kes jõuaks palju seltskonnas ringi liikuda, siis võib sinule sobiv kaaslane sind oodata just tutvumisportaalides. Internetist mehe leidnud Mirjam ütles Buduaarile, et see on tõesti kõige ideaalsem võimalus, sest kuskil peol, kontoris ega spordiklubis pole korraga sellist valikut kui interneti tutvumisportaalides, kus võid mehi enda jaoks pikkuse, hariduse, ameti, silmavärvi või ükskõik mis muu kriteeriumi järgi liigitada ja gruppidesse jaotada. „Ma ei käinud enam ühelgi mõttetul peol, internetis oli nii huvitav oma virtuaalelu elada, nii et vahepeal tundus justkui, et see ongi kõige olulisem osa minu päevast,” ütleb Mirjam. Siiski, tuleb arvestada, et kuni sa netist oma printsi leiad, tuleb sul enne suhelda ka mitme konnaga. Aga see on ju seda väärt?

Kõneta teda

Sa pead julguse kokku võtma ja temaga rääkima minema. Kui sa satudki piinlikku olukorda, siis on sul ju alati võimalus lihtsalt ära jalutada. Kui oled siiski liiga arg, et temaga rääkima minna, siis lihtsalt vaata teda ja anna oma pilguga märku, et oled huvitatud. Võta kõrvaklapid peast ja ära hoia käsi ristis!

Otsi õigest kohast

Vaata uuesti üle oma list, kuhu panid kirja need omadused, mida oma unistuste mehelt ootad. Kas need omadused keerlevad kõik sama teema ümber? Kui soovid meest, kes oleks loov, kirglik ja musikaalne, siis mine kohalikku kontserti kuulama. Kui soovid kedagi, kes on musklis, sportlik ja energiline, siis hakka kohalikus jõusaalis käima. Sa pead minema kohtadesse, kus su unistuste mees võiks käia. Just nii lihtne see ongi!

Kohtingud, kohtingud ja veel kord kohtingud!

Ma tean, et sa oled neist väsinud, aga see on siiski parem variant, kui lihtsalt käed rüpes koju ootama jääda. Pea meeles, et isegi kui mõni mees ei sobi absoluutselt kokku sinu listiga, anna talle vähemalt üks võimalus ja mine temaga kohtingule. Sa võid üllatuda, kui petlik võib esmamulje olla ja kui palju õpid sa inimest juba ühe õhtusöögi ajal tundma. Lõpptulemusena võid sa isegi oma listi ümber hakata kirjutama.

Uuri tuttavatelt 

Pimekohtingud ei lõppe alati katastroofiga. Mõned sinu sõbrannad tunnevad sind paremini kui sina ise. Kui su parim sõbranna on sulle juba pikemat aega oma onupoega soovitanud, siis võib sellel tõepõhi all olla. Mõned inimesed on sündinud kosjasobitajaks. Anna talle võimalus ja võib-olla leiadki oma elu armastuse.

Ära raiska aega

Anna oma kandidaatidele võimalus, kuid kui saad aru, et tema ei ole kindlasti sinu härra Õige, siis ära raiska tema peale oma aega. Kui sa oled koos vale mehega, siis võid maha magada võimaluse kohtuda oma unistuste mehega. Sa ju tahad olla vallaline, kui teda kohtad! 

 

Ära ole masenduses, kui sa ei ole oma unistuste meest veel leidnud. Naerata, sest ta on kuskil olemas ja ootab sinuga kohtumist. Seni aga naudi oma vallalise staatust.