KUIDAS LÕPETADA SUHE INIMESEGA, kes ei ole sinu jaoks piisavalt hea?

Üheks raskeimaks otsuseks, millega elus silmitsi seista,  on lõpetada romantilist suhet või sõprust. Olenemata sellest, kui kaua ollakse teise poolega koos oldud, on suhte lõpetamine mõnikord vajalik inimese enda heaolu nimel.

Üheks raskeimaks otsuseks, millega elus silmitsi seista, on lõpetada romantilist suhet või sõprust. Olenemata sellest, kui kaua ollakse teise poolega koos oldud, on suhte lõpetamine mõnikord vajalik inimese enda heaolu nimel.

Kõige raskemaks osaks selle otsuse langetamisel on teisest inimesest lahtilaskmine. See võib võtta kaua aega ning selleks, et keegi oma elust välja heita, on vaja enesekindlust. Selle sammu astumise muudab lihtsamaks ka endale olukorra tunnistamine ning mõistmine, et sinuga ei käituta vääriliselt. Alapool toodud punktid on abiks, kui soovid sidemeid enda ning teise inimese vahel läbi lõigata. 

 Teisest inimesest lahtilaskmise muudab oluliselt lihtsamaks see, kui mõistad, et oma ütlemistega ollakse pidevalt mürgine. Sel juhul on kõige õigem see suhe nii kiiresti kui võimalik lõpetada. Sama kehtib kadeduse, negatiivse ellusuhtumise ning ebaviisaka ja haavava käitumise puhul. 

Kui veedad aega koos oma sõbraga või viibid kohtingul, kuid sul ei teki temaga tunnet, et sinust tuuakse välja parim. 

Kui tunned, et sul ei lubata käituda sinu endana. 

Selleks et asi enda jaoks kergemaks muuta, räägi teisele poolele oma tunnetest ning sellest, miks pead suhte lõpetamist oluliseks. Eriti oluline on selline lähenemine asjale romantilise suhte puhul. 

Ära tunne, et pead ilmtingimata vastama kõnedele ning sõnumitele. Ürita vältida kohti, kus tal on kombeks aega veeta. 

Kui tunned, et suhte lõpetamine ühe hetkega on liialt raske, siis tee seda järk-järgult, samaaegselt uusi suhteid luues ning end positiivsete inimestega ümbritsedes. 

Kas sinu elus on olnud hetki, mil tunned, et soovid suhte lõpetada, kuid ei leia endas selleks piisavalt jõudu? 

 

Allikas: womenworking.com