Kuidas mehe sõpru enda poole võita?

Meestele läheb tihtipeale väga korda, mida sõbrad nende naistest arvavad, samas ei kipu nood aga kaaslaste naisi kergesti omaks võtma. Mida teha?

Meestele läheb tihtipeale väga korda, mida sõbrad nende naistest arvavad, samas ei kipu nood aga kaaslaste naisi kergesti omaks võtma. Mida teha?

See, mida mehe sõbrad sinust arvavad, võib mängida väga olulist rolli selle juures, kui tõsiseks mees teie suhtel areneda laseb, kirjutab Glamour. Seega tasuks meelde jätta järgnevad nõuanded.

Ole lõbus
Veena mehe sõpru, et sinuga on lõbus. Ära muutu meeleheitlikuks – lihtsalt naudi hetke ja seltskonda, kellega väljas oled. Meestele meeldivad naised, kes suudavad lihtsalt olla ja kõigesse muretult suhtuda. Teenid kõvasti plusspunkte, kui end iseenda nahas hästi tunned – nii meeldib ka mehe sõpradele sinuga koos olla.
Ära vingu pisiasjade pärast!

Ole semulik
Kui sind kutsutakse esimesele kohtumisele sõpradega mõnda lärmakasse nurgabaari, käitu vastavalt. See pole koht, kus demonstreerida tikk-kontsi, minikleiti ja oma suurepärast virisemisoskust selle üle, kui ebamugav see koht on. Kanna ketse, mugavaid teksasid, joo õlut ja söö kanatiibu ning võid kindel olla, et oled mehe sõprade silmis täielik rokkstaar.

Ole nutikas
Ära jäta endast muljet kui lihtsalt kellegi tüdruksõbrast, mingist taustajõust. Osale vestluses, tee teravat nalja. Kui sul õnnestub mehe sõbrad endaga kirglikult vestlema (mitte vaidlema!) saada, oled kulla auga välja teeninud. Jälgi ainult, et võtad sõna teemadel, millest sa tõesti midagi tead.

Buduaar.ee