Kuidas mõjutab tsükkel sinu voodielu?

Kuidas mõjutab tsükkel sinu voodielu?

Teadlased on kindlaks teinud, et igakuine menstruaaltsükkel mõjutab sinu voodielu. See, millist seksi eelistad tsükli esimesel päeval, võib erineda totaalselt sellest, mida naudid tsükli lõpus.  

Teadlased on kindlaks teinud, et igakuine menstruaaltsükkel mõjutab sinu voodielu. See, millist seksi eelistad tsükli esimesel, päeval võib erineda totaalselt sellest, mida naudid tsükli lõpus.

1.-5. päev

Sinu libiido on sel ajal kõige madalam ja sinu keha kõige laisem. Sa ihkad hingelist ja hingestatud seksi. Öeldakse, et sel ajaperioodil juhib seksi aju, mitte keha. Sa oled väga emotsionaalne ja eelistad seksile intiimsetel teemadel rääkimist. Sel periodil meeldib sulle süüvida endasse ja mõelda, mis sind erutab, mida sa tahaksid proovida ja seda kõike ka oma partneriga jagada.

Naudid neid poose, milles mees saab kogu töö ise ära teha: misjonäriasend, lusikas, sinu jalad tema õlgadel.

6.-14. päev

Sel perioodil naudid mängulist ja füüsilist “võta mind kohe” seksi. Eriliselt naudid kähkukaid, mida ekstreemsemates kohtades, seda parem. Kui eelmises faasis olid väga emotsionaalne, siis selles faasis on emotsioonid täiesti tahaplaanile jäetud. Kuna su keha on testosteroonist pungil, ei vaja sa isegi eel-mängu, vaid soovid kohe asja kallale asuda. Kuigi sa eelmängule ei mõtle, on orgasmid intensiivsemad, kui sa pinget tasapisi kasvatad.

Oled seksuaalselt väga enesekindel ning mõjud meestele ahvatlevalt. 

15.-21. päev (ovulatsioon)

Nüüd soovid sa üle kõige tundeküllast ja romantlist seksi. Sinna juurde kuuluvad lausa küünlad ja roosilehed voodil. Ovulatsiooni ajal soovid üle kõige, et keegi sind hellitaks ja sinu eest hoolitseks. Ihkad puudutusi, kauakestvat eelmängu, silmsidet ja romantikat. Eelistad seksida kohas, kus tunned end mugavalt, ning poosides, kus saad tunda partneri lähedust ja puudutusi eriti intensiivselt.

Sinust õhkub naiselikkust ning ükski mees ei jäta seda tähele panemata.

22.- 28. päev (PMS aeg)

Selles faasis on sinu näol tegemist tõelise ürgnaisega. Kuna “päevade”-eelne pinge on laes, ihkad riivatut ja jõulist seksi, sest just seks on siis sinu pingemaandaja number üks. Ka sinu kõige varjatumad fantaasiad tahavad nüüd päevavalgele pääseda ja järeleproovitud saada. Näiteks kinni seotud silmadega seks, ootamatused, piiride ületamine – aitavad sul siseneda ürginstinktide maailma. Keskendu oma kliitorile ja rinnanibudele, sest need on hetkel eriti tundlikud. Sa oled nüüd aldis katsetama kõike, mida varem pole julgenud. 

Sinust õhkub tõelist femme fatalet ning ihaldad eriti just pahasid poisse!

allikas: D. Willmott Cosmopolitan

Triin Tisler 

Sarnased artiklid