Kuidas naistemeest ära tunda?

Kuidas naistemeest ära tunda?

Parem karta kui kahetseda. Iga naise suurim hirm on sattuda mehe küüsi, kes teda ära kasutab ja seejärel kaob. Allwomenstalk.com tõi välja punktid, mille abil saad kergesti naistemehe ära tunda. 

Parem karta kui kahetseda. Iga naise suurim hirm on sattuda mehe küüsi, kes teda ära kasutab ja seejärel kaob. Allwomenstalk.com tõi välja punktid, mille abil saad kergesti naistemehe ära tunda. 

 

Vaata, kuidas ta sulle läheneb

Mees, kes soovib sind tõsiselt tundma õppida, läheneb sulle tasa ja targu ja on pisult häbelik, sest pelgab sinult korvi saada. Tõeline naistemees on alfaisane, kes läheneb sulle enesekindlalt ja kasutab pick-up-line’i stiilis: “Just mind sa kogu õhtu ootasidki, jah?” Tema jutt liigub sageli sinu pealt autode peale ja edasi võib kuulda vihjeid juba tema rahakoti paksusest. Otsest vihjet annab ka kuldkettidega üleküllatud kael ja suurte firmalogodega särgid.

 

Tema sõnad ei lähe tema tegudega kokku

Ta räägib sellest, kuidas sa talle meeldid, ta ütleb, et võiksid varsti tema vanematega kohtuda ning räägib sulle, kuidas ta tahaks sinuga koos sinna uude restorani minna või kinno filmi vaatama. Jah, see kõlab suurepäraselt, kuid kahjuks ei järgne neile kaunitele lubadustele tegusid. Ja üks tõeline naistemees nii teebki. Kui ta ei leia sinu jaoks aega, siis ta kas veedab seda kellegi teisega või pole sinust huvitatud.

 

Ta soovib sinuga kohtuda vaid hilisõhtul

Tegelikult võib olla see juba number üks märk sellest, mis mehega tegu on. Kui sa ei saa temalt kõnesid ega sõnumeid kunagi enne kümmet õhtul, siis on tal vaid üks asi mõttes. Mees, kes sinust tõeliselt huvitatud on, helistab sulle mitu korda päevas, kutsub sind jalutama, kinno, kohvikusse või saadab lihtsalt sõnumi, teatades, et mõtleb sinule ja soovib kokku saada. Kõik plaanid, mis sulle peale päikeseloojangut ette söödetakse, on selge viide sellele, et tegemist on naistemehega.

 

Ta külvab sind komplimentidega üle

Kõik naised soovivad kuulda, kui ilusad, seksikad ja suurepärased nad on, kuid me oskame ka ära tunda, kui mees komplimentidega üle piiri läheb. Ja siis läheb asi kahtlaseks. Kui mees vaatab sulle silma ja ütleb, et ta hoolib sinust ja et sa näed suurepärane välja, on see kahtlemata hetk, mis võtab põlved nõrgaks. Kuid kui mees ütleb viieteistminutilise vestluse käigus viis korda, kui ilus sa oled, siis on kindel, et selle sõnumi taga peitub veel midagi.

 

Ta ei helista sulle peale koosveedetud ööd.

Kõige nõmedam asi, mida üks mees võib teha ja just nii teeb ka naistemees. Ta paneb sind endasse armuma, sind superkaunina tundma ning peale ühist kireööd ei kuule sa temast enam kunagi. Kõige parem, mida sa sellises olukorras teha võid, on mitte oma energiat enam tema peale raisata, vaid eluga edasi minna. On selge, et ta soovis sinult vaid üht asja.

 

Kahtlane suhtlusportaali konto

Kui tema suhtlusportaali kontol on teateid mitmetelt naistelt, kes meenutavad, kui lõbus neil eile õhtul oli, on see kindlasti üks ohumärk. Ja kui mees neile ka vastab, on see teine kindel märk, et oled sattunud naistemehe otsa.

 

Ta on olnud vallaline juba kaua aega

Mehed, kes ei otsi suhet või kardavad muul põhjusel end siduda, naudivad flirti, kohtinguid ja suhteid mitmete naistega korraga. Kui kohtad meest, siis uuri tema suhteajalugu ja kui selgub, et ta on olnud juba aastaid vallaline või teatab sulle ise, et ei otsigi suhet, siis tea, et ta ei pruugi olla parim valik.

 

Ta on superflirtija

Mehi on lausa programmeeritud naisi vaatama ja see on okei, kui ta teeb seda lugupidavalt. Aga kui olete koos väljas ja sinu kaaslane flirdib baari teises otsas istuva tüdrukuga nii, et elekter on õhus, siis tea, et tema eesmärk ei ole kindlasti püsisuhe. Vähemalt mitte veel. Veendu, et mees, kellega sa koos oled, koondaks oma tähelepanu siiski vaid sinule ja ainult sinule.

Triin Tisler

Sarnased artiklid