Kuidas olla naine, keda sinu kallim on omale kogu aeg ihaldanud?

Kuidas olla naine, keda sinu kallim on omale kogu aeg ihaldanud?

  Kas sa arvad, et sinu kallim võiks sind veel rohkem ihaldada ja armastada, kui ta seda praegu teeb? Võib küll, kui sa jälgid neid lihtsarid reegleid  

Kas sa arvad, et sinu kallim võiks sind veel rohkem ihaldada ja armastada, kui ta seda praegu teeb? Võib küll, kui sa jälgid neid lihtsaid reegleid.


1. Näe tema käevangus hea välja. Naine mehe käevangus on mehe ehteks. Ole hoolitsetud, kaunis ja pikupüüdev. Ole naine, kellele tahetakse järele vaadata. Kui juba tema sõbrad arvavad, et sa oled kuum, paneb see ka teda ennast sind rohkem ihaldama.

2. Austa ennast. Sinu kallim ei ole parem kui sina. Ole enesekindel ja teadlik “oma minast” , sest siis austab ja jumaldab sind ka sinu kallim.

3. Käi väljas oma sõbrannadega. Lõbutse oma sõbrannadega, usalda end ja ära keela endale ka teiste kuttidega flirtimist, sest sa oled väga veetlev naine! Usu, see kes sind kodus ootab igatseb sind veel rohkem, kui sa pole iga tema kõne peale kättesaadav.

4. Ela ka oma elu. Sinu kallim ei ole sinu elu, ta on vaid osa sellest. Kui sa hängid koguaeg tema ja tema sõpradega hakkab ta sind lõpuks iseenesest mõistetavana võtma.

5. Ole voodis metsik! Proovi uusi asju ning ära lase oma voodielul igavaks muutuda. Näita talle, kuidas sa naudid seksi ja panusta sellesse, et seda paremaks muuta.

6. Ole tark. Ole teadlik sellest, mis maailmas toimub ning hari ennast igas vallas. Mehed arvavad alati, et nemad on kõige targemad, kuid tõesta talle, et ta eksib. Tark naine on seksikas naine.

7. Kui ta kohtleb sind halvasti, siis lahku. Kui ta on sulle liiga teinud, siis lahku tema juurest, see näitab, et sul on eneseuhkust.

8. Püüdle oma unistuste poole.  Räägi kirglikult oma unistustest ja ambitsioonidest, teguste ja liigu nende suunas. Meestele meeldivad naised, kes teavad, mida nad tahavad ja kellega nad saavad oma soove ja püüdlusi ka jagada.

***

Ära ole lihtsasti kättesaadav!

Ära otsi alati esimesena lepitust!

Ära palu teda!

Ära ole klammerduv ja pidevalt abi vajav!

 

 

 

allikas: www.lovepanky.com

Triin Tisler

Sarnased artiklid