Kuidas saada aru, kas tal on sinuga tõsised plaanid? 4 tõde

Kuidas saada aru, kas tal on sinuga tõsised plaanid? 4 tõde

Mehed ei näita oma emotsioone välja nii, nagu naised seda teevad. Vaid siis, kui mees on kõrvuni armunud või sinu peale väga vihane, ei suuda ta oma tundeid tagasi hoida. Muul juhul eelistavad nad oma tegelikke mõtteid ja tundeid endale hoida, eeldades justkui meie naised oleksime mõtetelugejad. Paraku pole see võimalik …

Mehed ei näita oma emotsioone välja nii, nagu naised seda teevad. Vaid siis, kui mees on kõrvuni armunud või sinu peale väga vihane, ei suuda ta oma tundeid tagasi hoida. Muul juhul eelistavad nad oma tegelikke mõtteid ja tundeid endale hoida, eeldades justkui meie naised oleksime mõtetelugejad. Paraku pole see võimalik …

Samas oleks ju tore teada, kas mees, kellega sa väljas käid, soovib end sinuga pikemas perspektiivis siduda või peab ta sind pigem meelelahutuseks, kuni see õige tema teele satub.

Siin on 4 väikest ja kasulikku tõde, mis näitavad, kui tõsiselt ta sind võtab! 

1. Ta tõepoolest alati kuulab seda, mida sa räägid!

Üks asi on see, kui mees kuuleb, mida sa talle räägid, teine asi on see, kui ta tõepoolest ka kuulab sind! Kui teda huvitab sinu arvamus – ta tahab teada, kuidas sul päev läks, kas sul on kõik korras, kuidas sa magasid ja kas sul on kõht tühi -, siis see näitab, et ta tõepoolest hoolib. Ta tahab, et sul oleks hea tuju ja et kõik oleks hästi. Kui mees on naisest tõsiselt huvitatud, siis tahab ta seda naist hoida ja hellitada.

Ja vastupidine variant – alati kui te kokku saate, alustab ta juttu oma tegemistest, kordagi uurimata, kuidas sinul läinud on. Sellest on väga lihtne aru saada, kui mees ei tunne mingit huvi sinu huvide ja soovide vastu. Sellised mehed ei ole väärt hoidmist ja see suhe ei jää kestma!

2. Ta on sinu jaoks alati olemas!

Kui mees hoolib ja armastab, siis on ta sinu jaoks alati olemas – mõistlikkuse piires muidugi. Loogiline, et ta ei saa sulle teise maailma otsa järele sõita või sinu nimel kedagi maha lüüa. Pigem tähendab see seda, et ta näeb vaeva, et sind alati toetada, ära kuulata ja aidata. 

Selge märk sellest, et ta ei hooli sinust, on see, kui ta eelistab iga vaba hetke hoopis sõpradega veeta ning tuleb sinu juurde vaid siis, kui tal endal midagi vaja on. Ta tahab, et sina oleksid tema jaoks alati olemas ja punkt. Kui mees ei ole huvitatud sinu soovidele kasvõi poolele teele vastu tulema, siis jäta ta maha. Pigem õudne lõpp kui lõputu õudus.

3. Teda huvitab sinu nägemus tulevikust!

Kui ta tunneb huvi selle vastu, mitut last sa saada tahad, millal sa neid saada tahad, millises linnaosas sa pärast pere loomist elada tahaksid ja kas sa tahaksid kunagi abielluda, siis võid olla kindel, et ta tahab oma tuleviku sinuga siduda. Kõikvõimalikud vihjed selles suunas (ta näitab sulle pargis mängivaid lapsi uurides, kas sa ei tahaks juba emaks saada jne) on selge märk, et see mees võtab sind tõsiselt.

Samas kui ta ei tunne absoluutselt mitte mingit huvi selle vastu, kas sa üldse tahad lapsi või mitte, siis pole ta oma tulevikku sind veel sisse kirjutanud. Proovi temaga tulevikust rääkida ja kui sa näed, et ta väldib seda teemat, läheb närvi või vihastab sinu peale, et sa teda selliste küsimustega piinad, siis midagi head teie suhtest loota pole. 

4. Ta tahab sinu vanematele võimalikult head muljet jätta!

Mees, kellel on sinuga tõsised plaanid, peab oluliseks ka head läbisaamist sinu vanematega. See on asi, mida ta ei taha lihtsalt suvalisel hetkel teha – pigem tahaks ta selle hetke oma peas enne mitu korda läbi mängida ja mõelda. Mida tõsisemalt ta sinu vanematega kohtumisse suhtub, seda tähtsam sina talle oled. 

Kui teda aga üldse ei huvita, kas ja millal ta sinu vanematega kohtub ja millise mulje ta neile jätab, siis pole ta hoidmist väärt. Õige mees austab oma naist ja tema vanemaid. 

Kindlasti ei saa ülalpool väljatoodud punkte sajaprotsendilise tõsidusega võtta, sest alati on erandeid. Kuid enamjaolt peaksid need faktid paika pidama!

Allikas: elitedaily.com
Toimetas: Karin Karu