KUIDAS TEADA, kas oled õnnelikus suhtes?

Carly Spindeli nimeliselt suhteeksperdilt on ilmunud nimekiri selle kohta, kuidas õnnelikud paarid oma suhet hoiavad. Vaata siis kohe järele, kas saad kõikidele punktidele risti teha. Kui saad, siis nooguta rahulolevalt, õnnitle ennast, kallista partnerit ning aseta seejärel ta magamistoa sahtlisse järgmist korda ootama. Sest selline suhe pole reaalsuses ju ometi võimalik? Või siiski on?

1. Lähete samal ajal magama

Täpselt nii, nagu suhte alguses. Samal ajal magama minnes ja õhtuste kallistustega ennetatakse lahku kasvamist.

2. Teil on ühised hobid

On oluline nautida ühiseid asju. Ühine lemmik teleseriaal pole ilmtingimata vajalik, kuid mingi ühine tegevus on vaid kasulik. Näiteks ühine hobi süüa teha, trennis, tantsukursustel käia jne. 

3. Puudutate teineteist

Käest kinni hoidmine või selja silitamine. Selline väike puudutus aitab meelde tuletada, et olete suhtes.

4. Te ei nääguta teineteise kallal

Õnnelikud paarid keskenduvad teineteise positiivsetele omadustele. Kritiseerimise asemel räägitakse rahulikult, näägutamata või etteheiteid tegemata. 

5. Musitate ja avaldate armastust

Musi tegemine tööle minnes ja töölt tulles tekitab lähedust. Sellisel juhul algab hommik positiivsel toonil. Võib avaldada ka armastust.

6. Korraldate romantilisi õhtuid

On iseenesestmõistetav, et romantikat on suhte alguses rohkem. Kuid suhte poole pealt on oluline, et ka argipäevas oleks natuke romantikat ja erootikat.

7. Käite koos väljas

Aeg-ajalt koos väljas käimine on oluline. Tehke nii, et korraldate selliseid ühiseid väljaskäimisi kordamööda. See aitab kirelõõma üleval hoida.

8. Teile meeldib koos aega veeta

Sa tead, et kallimale meeldib sind kuulata ja ka sina kuulad teda meeleldi. Teile meeldib omavahel vestelda. Halbadel päevadel muudab juba kaaslase nägemine päeva rõõmsamaks.

9. Rikute rutiine

Rutiinid ei tee suhtele head, kuid seda on võimatu vältida. Kuid hinnake siiski ka spontaansust ja proovige oma kaaslast aeg-ajalt üllatada.

10. Panete telefonid eemale

Teineteisele peaks kasvõi korra päevas keskenduma sedasi, et panete mõlemad telefonid käest ära ja veedate aega vaid kahekesti. 

 

allikas: Huffington Post