Kuidas temaga lähedasemaks saada?

Kuidas temaga lähedasemaks saada?

Lähedaks jäämise saladus ei peitu heietustes suhte tuleviku üle, vaid lõbusalt koos veedetud ajas. Ajakiri Cosmopolitan koostas listi lihtsatest tegevusest, mis aitavad teil veelgi lähedasemaks saada.

Lähedaseks jäämise saladus ei peitu heietustes suhte tuleviku üle, vaid lõbusalt koos veedetud ajas. Ajakiri Cosmopolitan koostas listi lihtsatest tegevusest, mis aitavad teil veelgi lähedasemaks saada. 

Proovi midagi, mida te varem pole proovinud.

Minge koos mõnele huvitavale kursusele, näiteks skulptuuri voolima või keeltekursusele.

Põgenege päevaks

Laenutage filme, ostke ajakirju ja laduge külmik head ja paremat täis. Seejärel lülitage välja kõik arvutid, telekad ja mobiilid ja veetke päev vaid süüdimatult vegeteerides.

Saada teda tööüritustel

Olgem ausad, see pole küll kõige põnevam viis õhtut veeta, aga mehe kolleegidega dringile minek või kontoriüritustest osavõtt tõmbab su kaasa tema tegemistesse. 

Mängige nohikuid

Lahendage koos ristsõnu või sudokusid, lisaks saate end diivanile mõnusasti kerra tõmmta ning uhkustada oma teadmistega.

Pühapäevased hommikusöögid

Valmistage koos pühapäevast hommikusööki. Väikesed iganädalased rituaalid tugevdavad paarisuhteid.

Sõbrusta ta semudega

Tõenäoliselt tunneb ta oma sõpru kauem kui sind, seetõttu peaksid end nende silmis heasse nimekirja saama. Tänu nendele mõistad sa paremini, mis tegelane see sinu kallim õieti on.

Korraldage pidulik õhtusöök.

Kutsu mõnel pühapäevaõhtul enda poole sööma teie mõlema sõbrad. Võite söögid väljast tellida või ka ise midagi mitmekäigulist vaaritada. Õhtu mõte on teie erinevad maailmad kokku viia ja mõnusalt aega veeta.

Räägi oma piinlikest eluhetkedest

Muidugi võid sa tunda enda paljastamise ees surmahirmu, aga just nendest apsudest rääkimine võib teid veelgi lähendada.

Koos trenni!

Palju lihtsam on end lõpuks jõusaali vedada, kui sul on ka kaaslane olemas. Ja mõtle, kui reipad te veel peale trenni olete…

Head ööd!

Enne uinumist suudle mehe õlga. See armas žest näitab talle, et võib su peale iga päev kindel olla.

 

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid