KUIDAS TIHEDA GRAAFIKUGA sõprade jaoks aega leida

KUIDAS TIHEDA GRAAFIKUGA sõprade jaoks aega leida

Pole midagi hullemat kui sõber, kes pidevalt sinu kallal nöögib, sest arvab, et sa ei leia tema jaoks piisavalt aega. On harv juhus, kui kahe sõbranna töögraafikud väga mugavalt ühtivad, sest üldiselt on nii, et üksteise jaoks aja leidmine on justkui ruubikukuubiku lahendamine – võhiku jaoks pea võimatu, kuid valemeid tundes lihtne ja loogiline! Millised on aga need valemid, tänu millele oma sõpradega rohkem koos aega veeta?

Pole midagi hullemat kui sõber, kes pidevalt sinu kallal nöögib, sest arvab, et sa ei leia tema jaoks piisavalt aega. On harv juhus, kui kahe sõbranna töögraafikud väga mugavalt ühtivad, sest üldiselt on nii, et üksteise jaoks aja leidmine on justkui ruubikukuubiku lahendamine – võhiku jaoks pea võimatu, kuid valemeid tundes lihtne ja loogiline! Millised on need valemid, tänu millele oma sõpradega rohkem koos aega veeta?

1. Keskendu pigem suurematele üritustele kui väikestele kokkusaamistele

See võib näida absurdsena, kuid tegelikult on lihtsam planeerida suuremaid ühiseid üritusi kui mingeid lühikesi kohvikus kokkusaamisi. Lisaks suudate niimoodi luua mälestusi, mis tõesti jäävad meelde, mitte ainult istuda ja arutada, mida võiks ja mis oleks.

2. Saada sõbrale armsaid sõnumeid

Tõelised sõbrad ei vaata viltu sellele, et sa karjääri teed. Nad lihtsalt solvuvad, kui sa nad täiesti ära unustad. Et see aga ei juhtuks, näita neile, et pead neid meeles, saates neile vahel armsaid sõnumeid. SMS sisuga „ma igatsen sind“ võtab vaid paar sekundit ja teeb teil mõlemal terveks päevaks tuju heaks.

3. Looge traditsioone
Kui sinu nädalad on pikad ja venivad ning sa ei jõua kunagi spontaanselt kuskil sõpradega kokku saada, loo üks lihtne traditsioon. Iga päev sõbralt küsida, kas ta nüüd saaks kohvile tulla ning enamikel kordadel eitavat vastust saada on tüütu, kuid kui lepite kokku, et näiteks igal neljapäeval kell kolm koos kohvile lähete, saab sellest osa sinu töönädalast. Lihtne!

4. Tehke koos trenni
Kui oled niisamagi trennisõber, siis võiksid ju sõbrad ja jõusaali omavahel kombineerida. Koos rühmatreeningus käia on ju topeltlõbus!

5. Mine välja kohe peale tööd
Kuigi reedel peale tööd tundub loogiline kõigepealt koju rutata, et hetkeks puhata ja alles siis välja minna, pole see tegelikult nii hea idee, kui tundub. Näib ahvatlev korraks dressid selga visata ja diivanil puhata, kuid tegelikult võib see su õhtu rikkuda. Pigem tekita endale aega sõpradega juurde, minnes välja otse töölt, et sul ei tekiks ahvatlust hoopis koju jääda.

Allikas: Bustle.com