KUS SAAVAD MEHED kõige rohkem orgasme?

1 kommentaar
KUS SAAVAD MEHED kõige rohkem orgasme?

Portaal Men’s Fitness avaldas mõni aeg tagasi uuringu, kus keskenduti seksile ning orgasmi saamisele. Uuringust võttis osa mitutuhat meest ja naist üle kogu maailma ning ühtlasi selgitati välja, kus saavad mehed kõige rohkem orgasme. Üllataval kombel ei ole sugugi tegu kuuma lõunamaa riigigiga.

Portaal Men’s Fitness avaldas mõni aeg tagasi uuringu, kus keskenduti seksile ning orgasmi saamisele. Uuringust võttis osa mitu tuhat meest ja naist üle kogu maailma ning ühtlasi selgitati välja, kus saavad mehed kõige rohkem orgasme. Üllataval kombel ei ole sugugi tegu kuuma lõunamaa riigiga.

Uuringu viis läbi seksimänguasjade tootja Lelo ning sellest selgus, et kõige rohkem orgasme saavad norralased, kuid see ei tähenda, et nad oma seksuaaleluga rahul oleksid.

Vähemalt ühe korra päevas saavad orgasmi 35% norralastest, ent kõige kõrgem seksuaalne rahulolu on hoopis Tšiili, Itaalia ning Hispaania paaridel. Nimelt küsiti uuringus ka orgasmi kvaliteedi kohta ning just nendes kolmes riigis andsid osalejad oma orgasmidele kõige kõrgema hinde.

Lisaks tuli uuringust välja asjaolu, mis pole paljudele just üllatuseks: 91% meestest jõuab seksi ajal alati lõpuni, aga naistest saab orgasmi umbes 64%.

Sarnased artiklid