KUULUS SUHTEEKSPERT LAJATAB: naisi, kes kohtingu eest ei maksa, on valesti kasvatatud!

Matthew Hussey on üks maailma tuntumaid suhtenõu jagajaid - ta on ekspert kõigile naiste küsimustele vastamises. Tema õpetussõnu on kuulamas käinud miljonid naised - seda kõike ikka selleks, et nende suhteelu õitsvam ja parem oleks! 

Matthew Hussey on üks maailma tuntumaid suhtenõuannete jagajaid – ta on ekspert kõigile naiste küsimustele vastamises. Tema õpetussõnu on kuulamas käinud miljonid naised – seda kõike ikka selleks, et nende suhteelu õnnelikum ja parem oleks! 

Nüüd küsisid naised Matthew käest põletava küsimuse: kes peaks kohtingute eest maksma? Kas naine, mees või mõlemad osapooled? Lõviosa publikus olnud naistest oli veendunud, et kohtingute eest peab maksma ilmtingimata meespool.

Mehe vastus sellele küsimusele oli järgmine: “See on põhimõtteliselt sama kui öelda, et sina oled mees, mina naine ja minu aeg on väärtuslikum kui sinu oma – sa tahad, et ta selle eest maksaks. Kui naine ei paku kohtingul olles ise välja, et ta maksab osa arvest ise, siis on seda naist valesti õpetatud. Kui mees seda välja ei paku, siis on teda ka väga valesti kasvatatud! Mina olen selle poolt, et mõlemad osapooled peavad suhtesse võrdselt panustama – see käib ka kohtingute kohta! Partnerit tuleks ju kohelda nagu parimat sõpra, või mis?”

Mis sina arvad, kes kohtingute eest tasuma peaks? 

Vaata videost Matthew Hussey workshopi, kus ta räägib sellest teemast laiemalt.

Buduaar.ee