KUUM ARMUHOROSKOOP 03.10-09.10

KUUM ARMUHOROSKOOP 03.10-09.10

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Sel nädalal keerleb teie elu raha ümber. On võimalus, et sinu partner pakub sulle abikätt äriidee teostamisel või tutvustab sind heale investorile. Peale reedet teete te kõik otsused ühiselt ning suudate igas asjas leida kompromissi.

SÕNN (21. aprill – 20. mai)
Teie suhe sõltub sel nädalal suuresti ühisest filosoofiast. Ehk harite te end koos religiooni või metafüüsika teemal? See tugevdab teie suhet ja näitab teile, kui sügavuti te tegelikult ühenduses olete. End üksteisele avamine ei ole kunagi olnud lihtsam.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Sinu mõtted on sel nädalal vaid ühel asjal – romantikal. Sel nädalal on partneriga oodata tõelist vaimset ühendust. Kui oled vallaline, proovi kiirkohtinguid – vestlused tõotavad tulla väga sisukad.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Teie armastus on sel nädalal õitsel. Avastate, et ükskõik kui palju tõuse ja mõõnu teil on olnud, on teie side ikkagi purunematu. Sel nädalal on ees oodata kvaliteetaega koos perega. Naudi elu ja armastust!

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Kui on keegi, kes sel nädalal ainult suhetele suudab mõelda, oled see sina. Sel nädalal suudad sa suurema vaevata end ükskõik kelle kingadesse asetada, mis teeb teiste mõistmise märkimisväärselt lihtsamaks.

NEITSI (23. august – 22. september)
Sel nädalal avaldab kumbki teist saladuse, mis teie suhet veelgi tugevdab. Miski sinus justkui muutub tänu enda avamisele ja sa mõistad, et saad teda iga kell usaldada.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Õnn on viimasel ajal igas eluvaldkonnas sinu poolt olnud ning ilmselt on sinu suhtega praegu kõik kõige paremas korras. Kui oled vallaline, ootavad sind head valikud iga nurga peal. Sel reedel jõuab sinu tähemärki Merkuur, mistõttu peaksid tegema oma suhtes ühe väga olulise otsuse. Tea, et see toob vaid head!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Kasuta ära Veenust, kes sinu tähemärgis hetkel liigub. Ta annab sulle enesekindlust ning sa kiirgad seksikust igas suunas, mis teeb su lausa vastupandamatuks. Kui oled suhtes, tunned end sel nädalal eriti hinnatuna. Sel kolmapäeval on oodata eriti intiimset suhtlust oma partneriga, mis võtab põlvist nõrgast.

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Sel nädalal paneb su partner sind tundma end nagu miljon eurot. Sinu enesekindlus kasvab, sest sinu partner tuletab sulle igal sammul meelde, kui eriline sa tema jaoks oled. Kui oled vallaline, võiksid nädala lõpus liituda mõne kohtingusaidiga – ära häbene ja sa ei kahetse!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Sinu sõbrad on sinu suhte heaolu jaoks sel nädalal väga olulised. Sa saad aru, et ükskõik mis su suhtes toimub, on su sõbrad alati sinu eest väljas. Kui oled vallaline, on võimalus, et säde tekib mõne su sõbraga. Ole valmis maagiaks!

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Tuleval nädalavahetusel on vestlustest partneriga oodata tõelist sügavust. Merkuur innustab sel nädalal teid osa võtma näiteks mõnest kursusest, millest te mõlemad olete pikalt huvi tundnud. See arendab teid vaimselt ja teeb teid lähedasemaks.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Kui sul on käevangus keegi uus, on tõenäoline, et teie erinevused on tõeliseks vaatamisväärsuseks. Arvatavasti ootad sa kannatamatult, et teda oma sõpradele tutvustada. Nädalavahetusel on teil paljustki vestelda raha teemal. Ehk otsustate te isegi ühiselt investeerida millessegi, mida te mõlemad väga soovite.