KUUM ARMUHOROSKOOP: 4.07-11.07

KUUM ARMUHOROSKOOP: 4.07-11.07

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (20. märts – 19. aprill)

Sina ja su partner olete valmis hüppama üheskoos tundmatusse vette. Võimalik, et otsustate osta midagi ühist nagu näiteks koerakutsika või korteri. Kui eelnevalt mainitu tõeks saab, siis tea, et tähtedeseis soosib head rahalist diili. Kui aga elate juba koos, siis praegu on sobiv aeg renoveerimiseks või uue soetamiseks. Kuuled positiivseid uudiseid, mis puudutab finantsolusid.

SÕNN (20. aprill – 21. mai)

Otsuseid, mida langetate üheskoos partneriga, on lihtne vastu võtta. Olete samal lainel küsimustes, mida puudutavad majapidamist ja perekonda. Kui oled sellel nädalal kirjutamas alla lepingule, siis tea, et sinu allkiri paberil näitab sulle helget tulevikku. Tegid õige otsuse!

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Sina ja sinu silmarõõm tähistate ilusa elu algust! Mitte, et te nüüd ilmtingimata saadaksite korda midagi enneolematut, vaid pigem tähistate ilma igasuguse põhjuseta elu naudinguid. Hingate positiivset õhku ning tõstate teineteise tuju. Olete tõeline power couple!

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)

Õhus on tunda armastust! Kui oled vallaline, siis pööra rõhku sotsialiseerumisele. Suur võimalus, et kohtad kedagi, kes jätab sulle sügava mulje ning tunned end seksika ning salapärasena. Kui oled juba kellegagi suhtes, siis teie koosolemine muutub äärmiselt seksapiilseks. Ta murrab sind jalust ning paneb südame põksuma. Kas oled selleks valmis?

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Sellel nädalal on sinu suhtes parimad hetked just need, mis on privaatsed ning jäävad teie kahe vahele. Sina ja sinu silmarõõm veedate rohkem aega teineteise kaisus omas maailmas, eemal teistest. Isegi, kui asi piirdub pelgalt filmi vaatamisega, siis tea, et tegelikkuses kannab see hetk suurt rolli. Ehk otsustate kokku kolida või soetada ühise kodu? Jah!

NEITSI (23. august – 22. september)

Kui oled vallaline, siis sellel nädalal ütle kõikidele võimalikele kohtingutele „JAH!“. Vestlused, mida pead, on sügavad ning romantilised ja panevad sind avastama nii iseennast kui vestluskaaslast. Soovite mõlemad püüelda parema elu suunas ning ehk leiad endale ka mõttekaaslase.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Sellel nädalal tunned meeliülendavat toetust oma partneri poolt. Sa ei pea tundma muret, et ehk on ta sinu saavutuste suhtes kade või üritab ta sinu edu muserdada. Vastupidi! Ta on sinu jaoks olemas, tunnustades ja armastades sind piiritult. Sul on vedanud!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sinu ümber on liikumas tõeline seksapiilsuse aura. Marss liigub sellel nädalal sinu tähemärki, muutes su olemise tõeliselt seksikaks. Sina ja su partner naudite planeedi Marss tulemusena teineteise seltskonda ning mõtlete välja uusi aktiivseid tegevusi, mida sooritada justnimelt nelja seina vahel. Selle käigus tekib teie vahele tugev side.

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sellel nädalal on tõeliselt soodne aeg tuua päevavalgele sinu kõige sügavamad saladused, mis puudutavad sind ja sinu soove su partneri suhtes. Isegi, kui tunned, et mõned sinu fantaasiad on kohati teemad, millest kõva häälega ei räägita, siis märkad ruttu, et sinu silmarõõm ei mõista sind hukka. Teievaheline side hoopis suureneb!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sinu suhe on tõelises harmoonias ning sellel nädalal see harmoonia isegi suureneb. Veenus tuuritab ringi sinu suhetesektoris ning jagab su suunas tõelisi kirenooli. Kolmapäeval võib täituda sinu kauaaegne soov. Unistused siiski täituvad!

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Kontoris lööb laineid tõeline armastusepilv. Võimalik, et tulete töökaaslase, ja nüüdise silmarõõmuga avalikkuse ette. Endalegi ootamatult avastad end olukorrast, kus kõik töökaaslased teie suhet kinnitavad ning jagavad õnnistusi!

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Armastus on võrratu! Sellel nädalal saadate oma silmarõõmuga üheskoos korda seiklusi. See viib nii sind kui teda seitsmendasse taevasse. Võimalik, et kogemus, mida seikluselt saate, on just see, mida olete mõlemad otsinud. Minge maale või sõitke kuhugi, kus pole varem käinud. Praegu on soodne aeg!